2011 A.R. Skład Sławomir Rybarczyk; Góra Kalwaria
2011 ABATEC Monika Pańko; Słupsk
2011 ADAGRE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa; Kraków
2011 ADAH Ćwiertka sp. j.; Andrychów
2011 AGRO-HANDEL Sp. z o.o.; Krzywiń
2011 AL-TECH Sp. z o.o. ; Mników; Morawica
2011 ALEXIS II E. i M. Łukasik sp.j.; Reguły ; Piastów
2011 ANDRZEJEWSKI - Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.; Łódź
2011 ANKOL Sp. z o.o.; Chorzelów 244
2011 ARKA-MEGA S.A.; Kołobrzeg
2011 AS-BAU S.A.; Wrocław
2011 ATTUARIO Sp. z o.o. Sp.k.; Warszawa
2011 AUTO-HIT S.A.; Tychy
2011 AutoID Polska S.A.; Kraków
2011 B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.; Warszawa
2011 Baltimpex Telecom Group SA Katowice; Katowice
2011 BAROSZ GWIMET Sp. z o.o.; Marklowice
2011 BENEDICA Bogdan Boczar; Jelenia Góra
2011 Berndson sp. z o.o.; Kraków
2011 BEST S.A.; Gdynia
2011 Bielskie Zakłady Obuwia Befado sp. z o.o.; Bielsko-Biała
2011 BinŻ Spółka Akcyjna; Bełchatów
2011 BIO-GEN Sp. z o.o.; Namysłów
2011 BIPROMASZ Sp. z o.o. sp. k.; Bydgoszcz
2011 British School ICT sp. z o.o. SK; Warszawa
2011 BSK Return S.A.; Zawiercie
2011 CAMSAT Gralak Przemysław; Solec Kujawski
2011 Cardco sp. z o.o.; Łódź
2011 Carefleet S.A.; Wrocław
2011 Cargosped sp. z o.o.; Warszawa
2011 Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale; Inowłódz
2011 Centrozap Finanse Sp. z o.o.; Katowice
2011 Centrum Ceramiki Budowlanej Importex Czernialis Sp.J.; Suwałki
2011 Centrum Elektryczne "ANIA" Boguccy i spółka sp.j.; Wieluń
2011 Centrum Handlowe RYŚ sp. z o.o.; Sanok
2011 Centrum Witek Karolina Witek; Modlnica
2011 CERTES Sp. z o.o.; Warszawa
2011 CMG - Creative Marketing Group Artur Gawryluk - BiałystokOnline.pl; Białystok
2011 Comex Deweloperstwo Sp. z o.o. Sp. K.; Wrocław
2011 Conrad sp. z o.o.; Łódź
2011 CS Natura Tour sp. z o.o.; Gdańsk
2011 Cukiernia Carolin & Simon s.c.; Wrocław
2011 Dąbrowskie Wodociągi Spółka z o.o.; Dąbrowa Górnicza
2011 Dagnez Firma Konfekcyjna; Kraków
2011 DART-POL s.c. Adam Kowalik, Marcin Myśliwiec; Pszczyna
2011 Demag Cranes & Components Sp. z o.o.; Warszawa
2011 Despol sp. z o.o.; Krzaki Czaplinkowskie
2011 Dofama Thies sp. z o.o.; Kamienna Góra
2011 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.; Wrocław
2011 Dora Metal sp. z o.o.; Czarnków
2011 Dorma Polska sp. z o.o.; Konstancin Jeziorna
2011 Drabpol Sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik; Mykanów
2011 DREWTUR L.T.M.GREBER Spółka Jawna; Turek
2011 Drukarnia UPI Sp. z o.o.; Warszawa
2011 DSV Road Sp. z o.o.; Ołtarzew
2011 Ecovis System Rewident Sp. z o.o.; Warszawa
2011 EKO DOLINA Sp. z o.o.; Łężyce
2011 Elektrical W. Mrożek; Limanowa
2011 Elektrim-Volt S.A.; Warszawa
2011 Elgrom Danuta i Jacek Gromek S.J.; Falenty Nowe
2011 EMPOL S.J.; Źródła
2011 ENERGA ELEKTROWNIE Wiatrowe sp. z o.o. ; Słupsk
2011 ENERGA-OPERATOR Produkcja Sp. z o.o.; Kalisz
2011 Eniro Polska sp. z o.o.; Warszawa
2011 ENREM-POŁANIEC sp. z o.o. Tursko Małe; Połaniec
2011 Ergon Szymański i Synowie sp. z o. o.; Warszawa
2011 Euro-Dach Józef Klimczuk; Piaseczno
2011 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.; Legnica
2011 Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.; Warszawa
2011 Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe sp. z o.o.; Warszawa
2011 EVIO Polska Sp. z o.o.; Poznań
2011 exitoBroker Sp. z o.o.; Warszawa
2011 F.H.U. "WOJBUD" Wojciech Knapik; Pińczów
2011 F.U.H. Semaco sp.j.; Kraków
2011 Fabryka Cukierków "Pszczółka" Sp. z o.o.; Lublin
2011 Fabryka Drutu Gliwice S. A. ; Gliwice
2011 Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar-Hydroma S.A.; Szczecin
2011 Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk - Goszcz; Twardogóra
2011 Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A. ; Bielsko-Biała
2011 Fabryka Sprężyn Bonell-Bis Józef Hliwa S. J.; Twardogóra
2011 FAMA Sp. z o.o.; Gniew
2011 Family House Sp. z o.o.; Poznań
2011 Family Life Poznań Sp. z o.o.; Poznań
2011 Fines S.A.; Sopot
2011 Firma W.Lewandowski Produkcja-Handel-Usługi; Łódź
2011 FK Olesiejuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.; Ożarów Mazowiecki
2011 FM Produkty dla Stomatologii W. Feć, B. Feć sp.j.; Kraków
2011 For-Net S.A.; Kraków
2011 FORPOSTA S.A.; Katowice
2011 Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o.; Sosnowiec
2011 Ganz Polska sp. z o.o.; Sianów
2011 Gazstal S.A.; Zielona Góra
2011 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.; Gdańsk
2011 Gold Partner Sp. z o.o.; Nowy Sącz
2011 GPW Dystrybucja Sp. z o.o.; Katowice
2011 Gracja sp. z o.o.; Cieszyn
2011 Granit Strzegom S.A.; Strzegom
2011 GRASO - Zenon Sobiecki; Starogard Gdański
2011 GREENLAND Technologia EM Sp. z o.o.; Janowiec
2011 Grupa Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.; Bydgoszcz
2011 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.; Łódź
2011 GWM sp. z o. o.; Gorzów Wlkp.
2011 Hand-Prod sp. z o.o.; Warszawa
2011 Hartuna Sp. z o.o.; Skarszewy
2011 Hasan Zakład Handlowo-Usługowy Antoni Hasenbeck; Nysa
2011 Henpol sp. z o.o.; Lublin
2011 Human Partner Sp. z o.o.; Wałbrzych
2011 HYGIEIA Chojnacki Sp.j.; Kraków
2011 Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane sp. z o.o.; Iława
2011 IMEXBAU-MAGOL Przeds. Robót Ziemnych i Budowlanych J. i Z. Zaczek sp.j.; Maciejowice
2011 INCHEM POLONIA sp. z o.o.; Wiśniowa Góra
2011 Inpol-Krak sp. z o.o.; Kraków
2011 InsERT S.A.; Wrocław
2011 Instytut Odlewnictwa; Kraków
2011 Instytut Technik Innowacyjnych EMAG; Katowice
2011 INVENA S.A.; Koszalin
2011 Inwestycje.pl S.A.; Wrocław
2011 Irex-Gaz sp. z o.o.; Chorzów
2011 ISKO sp. z o. o. Grupa SBS; Jastrzębie Zdrój
2011 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.; Jastrzębie-Zdrój
2011 JM-TRONIC sp. z o.o.; Warszawa
2011 JURKPOL – FP Sp. z o.o.; Jaworzno
2011 Justart; Łódź
2011 KARCZ Sp. z o.o.; Białystok
2011 KBH Akord S. J.; Kraków
2011 Kolonia sp. z o.o.; Kraków
2011 KOM-EKO S.A.; Lublin
2011 Komat Mieczysław Kozłowski; Romanowo Dolne 105
2011 KONGSBERG AUTOMOTIVE Sp. z o.o.; Pruszków
2011 Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa sp. z o.o.; Bełchatów
2011 KUBI s.c.; Gdynia
2011 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sp. z o.o.; Kraków
2011 Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.; Poznań
2011 LAVEA Poland Adam Duszyński; Rydułtowy
2011 Libet S.A.; Wrocław
2011 LKJ-BUD Sp. z o.o.; Stęszew
2011 Lubuska Grupa Kapitałowa Jarosław Łoń; Gorzów Wlkp.
2011 Łęczyńska Energetyka spółka z o. o. w Bogdance; Puchaczów
2011 Marken Systemy Antywirusowe; Gdynia
2011 Martela sp. z o.o.; Warszawa
2011 MCR Corporation Mincer Mona-Liza Cos. France Janina Mincer; Michałowice
2011 MEDICOR Kabza sp.j.; Pabianice
2011 Megamedia sp. z o.o.; Wrocław
2011 MENTOR S.A.; Toruń
2011 MERITUM K.Piechówka, W.Kasperek sp.j.; Bielsko-Biała
2011 Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o.; Koszalin
2011 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.; Katowice
2011 Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.; Grudziądz
2011 Mielecka Szkoła Biznesu Policealne Studium Zawodowe dla Dorosłych; Mielec
2011 Multiserwis Sp. z o.o.; Krapkowice
2011 Natalia-Gold Złoto - Srebro Józef Czerniejewski; Piaseczno
2011 NEPTUN DEVELOPER Sp. z o.o.; Szczecin
2011 Nivette sp. z o.o.; Warszawa
2011 NOEX sp. z o.o. sp.k; Komorniki
2011 NORD EXPRESS sp. z o.o.; Słupsk
2011 NZOZ Poradnia Ortodontyczno-Stomatologiczna s.c.; Zabrze
2011 OBLIG FINANCE & FACTORING J. Tambor-Jachna, A. Jachna s.c.; Dąbrowa Górnicza
2011 Odlewnia Żeliwa FANSULD sp.j.; Końskie
2011 OKNO-POL Sp. z o.o.; Morawica
2011 ORLEN Laboratorium sp. z o.o.; Płock
2011 Ośrodek Szkolenia PAS Piotr Lewandowski; Zielona Góra
2011 P.H. PiAS; Zgierz
2011 P.P.H.U. JAS-POL Michał Jasnosz; Tylicz
2011 P.P.U.H. Dolomit Kopalnia Ząbkowice S.A.; Dąbrowa Górnicza
2011 P.P.U.H. VOIGT sp. z o.o.; Zabrze
2011 P.U. HATRANS sp. z o.o.; Łódź
2011 PBE Enbud Słupsk sp. z o.o.; Słupsk
2011 PERTUS Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych s.c. ; Legnica
2011 PIMS Paweł Sajler; Głogoczów
2011 Plan Kochaniec & Limanówka; Chełmiec
2011 Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa; Płock
2011 Poczta Kwiatowa sp. z o. o.; Warszawa
2011 Polcargo International sp. z o.o. Usł. Rzeczoznawcze; Szczecin
2011 POLPAIN-PUTKA Sp. z o.o.; Warszawa-Wesoła
2011 Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.; Warszawa
2011 POWER ENGINEERING S.A.; Czerwonak
2011 PowerEvents; Siechnice
2011 Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych Pegaz sp. z o.o.; Poznań
2011 PPF Hasco-Lek S.A.; Wrocław
2011 PPH DORIN Jarosław Piotr Brzęś; Lipsk
2011 PPH Varia sp. z o.o.; Mikołów
2011 PPHU Kol-Trans-Hut sp. z o.o.; Gliwice
2011 PPO Przedsiębiorstwo Państwowe; Strzelce Opolskie
2011 PPU Comex sp. z o.o.; Wrocław
2011 PPUH Kombinat Budowlany sp. z o.o.; Białystok
2011 PPUH Perfopol sp. z o. o. ZPChr.; Starachowice
2011 Prestige Group Renata Fastyn; Brwinów
2011 PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf; Szczecin
2011 PROINS S.A.; Kraków
2011 Pronet-Color sp. z o.o.; Gdynia
2011 PROTERM Barczewski Kaczmarek Kłos sp. j.; Bydgoszcz
2011 Przeds. Budownictwa Ogólnego Dach Bud sp. z o.o.; Wrocław
2011 Przeds. Dróg i Ulic Leszno sp. z o.o.; Leszno
2011 Przeds. Inwestycyjno-Remontowe Energetyki i Przemysłu Remak-Rozruch S. A.; Opole
2011 Przeds. Produkcyjno-Handlowe EMIX Rusinowo; Rypin
2011 Przeds. Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie; Niechlów
2011 Przeds. Wielobranżowe HAWA Jan Walczak; Gniezno
2011 Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp.z o.o.; Wrocław
2011 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Budopol S.A.; Bydgoszcz
2011 Przedsiebiorstwo Drogowo - Budowlane sp. z o.o.; Brodnica
2011 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gliwice Sp. z o.o.; Gliwice
2011 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna; Jastrzębie Zdrój
2011 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW sp. z o.o. w Pile; Piła
2011 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe GAZOPOL Ltd Sp. z o.o.; Koszalin
2011 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane BUDECON S.A.; Sosnowiec
2011 Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o.; Kraków
2011 Przedsiębiorstwo Nasienne "SELECTA" Piotr Maciołowski; Poznań
2011 Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe BT Teresa Buzińska; Bielsko-Biała
2011 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe JO-L Jan Ludwiczak; Śrem
2011 Przedsiębiorstwo Realizacyjne "INORA" INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o.; Gliwice
2011 Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.; Wrocław
2011 Przedsiębiorstwo Sprzetu Ochronnego MASKPOL S.A. ; Konieczki; Panki
2011 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.; Rybnik
2011 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.; Starachowice
2011 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu sp. z o.o.; Bolesławiec
2011 PUH Gruntjol Jolanta Kurek-Nowak; Suchy Las
2011 QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o.; Zabrze
2011 RAMB sp. z o.o.; Bełchatów
2011 Remedium - Doradcy Finansowi sp. z o.o.; Olsztyn
2011 Remzap sp. z o.o.; Puławy
2011 RISE Wirtualne Biuro Sp. z o.o.; Kraków
2011 RISER sp. z o.o.; Jaworzno
2011 RTA VC Sp. z o.o. sp.k.; Warszawa
2011 SABEL Biuro Wdrożeniowo-Projektowe Roman Sabat; Wrocław
2011 Samorządowa Agencja Promocji i Kultury; Szczecinek
2011 Sandvik Mining and Construction Sp. z o.o.; Tychy
2011 Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.; Sanok
2011 SANTER Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.; Poznań
2011 SAS Institute sp. z o.o.; Warszawa
2011 SCANDICA Paweł Sokołowski; Białystok
2011 Scania Production Słupsk S.A.; Słupsk
2011 Scanmed Multimedis S.A.; Kraków
2011 SIGMA S.A.; Jastków
2011 Sofia Biuro Rachunkowe Zofia Kostyło; Bytom
2011 Soneta sp. z o.o.; Kraków
2011 Spedycja Polska - Spedcont sp. z o.o.; Łódź
2011 Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna SKŁADNICA; Grybów
2011 SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców ; Bielsk Podlaski
2011 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców; Czechowice-Dziedzice
2011 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Robotnik; Zamość
2011 STALBUD TARNÓW Sp. z o.o.; Mikołajowice; Bogumiłowice
2011 Stalprodukt Serwis sp. z o.o.; Bochnia
2011 Stalprofil S.A.; Dąbrowa Górnicza
2011 Stargardzka Szkoła Wyższa STARGARDINUM; Stargard Szczeciński
2011 STr Shipping and Trading Sp. z o.o.; Szczecin
2011 STU PŁOCK Sp. z o.o.; Płock
2011 STUDIO ACORD Bogdan Sylwestrowicz; Kraków
2011 Sun & Fun Holidays Sp. z o.o.; Warszawa
2011 Sunrise System sp. z o.o.; Poznań
2011 Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja sp. z o.o.; Poznań
2011 Systherm Danuta Gazińska S.J.; Poznań
2011 Szalet Serwis Sp. z o.o.; Kraków
2011 Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum; Szczecin
2011 Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.; Szczecin
2011 TAURON Wytwarzanie S.A.; Katowice
2011 Tech-Łoż Bis sp. z o.o.; Łódź
2011 Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o. o.; Poznań
2011 Techniczno-Handlowa Obsługa Rolnictwa Toral E. Krupa; Gostyń
2011 TESKO STEEL Sp. z o.o.; Rybnik
2011 TFI SKOK S.A. - Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych S.A.; Sopot
2011 TILTAN Sp. z o.o.; Jaworzno
2011 TMC Sp. z o.o.; Gdańsk
2011 Tuplex Sp. z o.o.; Warszawa
2011 UTi Poland Sp. z o.o.; Warszawa
2011 V-Gallery - www.DomenaSportowa.pl; Warszawa
2011 VALVEX S.A.; Jordanów
2011 VBW Engineering sp. z o.o.; Gdynia
2011 VIA POLONIA sp. z o.o.; Poznań
2011 Vinotti Sp z o.o. S.K.A.; Kraków
2011 Viridian Polska Sp. z o.o.; Warszawa
2011 WARS S.A.; Warszawa
2011 Waśpol Wiesław Waś, Czesław Waś S.J.; Skawina
2011 Web Development Solutions Polska Sp. z o.o.; Wrocław
2011 WebDoctor sp. z o.o.; Poznań
2011 WESEM D.M.T. Hajduk s.j.; Wieliczka
2011 WIBO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.; Kartuzy
2011 WINDA-WARSZAWA Sp. z o.o.; Warszawa
2011 Winnicki; Sochaczew
2011 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.; Poznań
2011 Wrocławskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A.; Wrocław
2011 Wytwórnia Worków Papierowych Alicja i Jan Kaplarczyk sp.j.; Sierpc
2011 Zakład Automatyki i Telekomunikacji sp. z o.o.; Gdynia
2011 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Państwowego Intytutu Badawczego Grodziec Śląski im. Prof. Mieczysława Czai Sp. z o.o.; Świętoszówka
2011 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o.; Koszalin
2011 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach sp. z o.o.; Katowice
2011 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Kraków sp. z o.o.; Kraków
2011 Zakład Energetyki Cieplnej STAR-PEC Sp. z o.o.; Starogard Gdański
2011 Zakład Energetyki Cieplnej Tczew sp. z o.o.; Tczew
2011 Zakład Obróbki Metali KOMECH Edward Kostrubiec; Lublin
2011 Zakład Stolarsko-Tapicerski MARIDEX Maciej Musialski; Kępno
2011 Zakład Usług Budowlanych POL-MET Piotr Polkowski ; Mordy
2011 Zakład Usług Torowych REM-TOR Sp. z o.o.; Godziszewo
2011 Zakłady Energetyki Cieplnej S.A.; Katowice
2011 Zakłady Mechaniczne Bifamet sp. z o.o.; Jędrzejów
2011 Zarząd Budynków Miejskich I TBS; Gliwice
2011 Zepter International Poland sp. z o.o.; Warszawa
2011 Zespół Ciepłowni Przemysłowych Carbo-Energia sp. z o.o.; Ruda Śląska
2011 ZOZ Sanatorium MSWiA ORION; Ciechocinek
2011 ZRUG Sp. z o. o.; Poznań