2010 A.R. Skład Sławomir Rybarczyk; Góra Kalwaria
2010 ABATEC Monika Pańko; Słupsk
2010 ABEX Sp. z o.o.; Szczecinek
2010 ADAGRE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa; Kraków
2010 ADAH Ćwiertka sp. j.; Andrychów
2010 AGRO-HANDEL Sp. z o.o.; Krzywiń
2010 AKCES s.c. Joanna Otczyk, Marcin Otczyk; Sosnowiec
2010 Akme - Zdzisław Wiśniewski sp. z o.o.; Wrocław
2010 AKSON Sp.j. Padjasek - Krysowski; Katowice
2010 AL-TECH Sp. z o.o. ; Mników; Morawica
2010 Altvater Piła sp. z o. o.; Piła
2010 Anacco Doradztwo Strategiczne i Szkolenia Biznesowe; Kraków
2010 ANBUD Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski; Witkowo
2010 ANKOL Sp. z o.o.; Chorzelów 244
2010 ANTICOR Sp. z o.o.; Wieliczka
2010 AQUANET S.A.; Poznań
2010 ArcelorMittal Poland S.A.; Dąbrowa Górnicza
2010 ARKA-MEGA S.A.; Kołobrzeg
2010 AS-BAU S.A.; Wrocław
2010 ATTUARIO Sp. z o.o. Sp.k.; Warszawa
2010 AutoID Polska S.A.; Kraków
2010 B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.; Warszawa
2010 Baltimpex Telecom Group SA Katowice; Katowice
2010 BASTRA Weindich SP.J.; Chorzów
2010 BENEDICA Bogdan Boczar; Jelenia Góra
2010 Berndson sp. z o.o.; Kraków
2010 Bielskie Zakłady Obuwia Befado sp. z o.o.; Bielsko-Biała
2010 BinŻ Spółka Akcyjna; Bełchatów
2010 BIPROMASZ Sp. z o.o. sp. k.; Bydgoszcz
2010 Budownictwo Naftowe Naftomontaż sp. z o.o.; Krosno
2010 BWS Polska sp. z o.o.; Zaczernie
2010 Cardco sp. z o.o.; Łódź
2010 Carefleet S.A.; Wrocław
2010 Cargosped sp. z o.o.; Warszawa
2010 Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale; Inowłódz
2010 Centrum Elektryczne "ANIA" Boguccy i spółka sp.j.; Wieluń
2010 Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom Sp. z o.o.; Wrocław
2010 CHATEX Sp. z o.o.; Oleśnica
2010 Ciepłownik Sp. z o.o.; Plewiska
2010 CMG - Creative Marketing Group Artur Gawryluk - BiałystokOnline.pl; Białystok
2010 Comex Deweloperstwo Sp. z o.o. Sp. K.; Wrocław
2010 Conrad sp. z o.o.; Łódź
2010 CORAB Sp. z o.o.; Olsztyn
2010 CS Natura Tour sp. z o.o.; Gdańsk
2010 Cukiernia Carolin & Simon s.c.; Wrocław
2010 Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. Sobuczyna; Wrzosowa
2010 Dąbrowskie Wodociągi Spółka z o.o.; Dąbrowa Górnicza
2010 DART-POL s.c. Adam Kowalik, Marcin Myśliwiec; Pszczyna
2010 Despol sp. z o.o.; Krzaki Czaplinkowskie
2010 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.; Wrocław
2010 DOM WINA Sp. z o.o.; Kraków
2010 DOMENA Sp. z o.o. w Bielsku-Białej; Bielsko Biała
2010 Dora Metal sp. z o.o.; Czarnków
2010 Drabpol Sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik; Mykanów
2010 DREWTUR L.T.M.GREBER Spółka Jawna; Turek
2010 Drutex S.A.; Bytów
2010 DSA Financial Group S.A.; Wrocław
2010 Dystrybucja Polska sp. z o.o.; Poznań
2010 Elektrical W. Mrożek; Limanowa
2010 Elektrim-Volt S.A.; Warszawa
2010 ELEKTRIX Sp. z o.o.; Warszawa
2010 Elgrom Danuta i Jacek Gromek S.J.; Falenty Nowe
2010 EMPOL S.J.; Źródła
2010 ENERGA ELEKTROWNIE Wiatrowe sp. z o.o. ; Słupsk
2010 ENERGA-OPERATOR Produkcja Sp. z o.o.; Kalisz
2010 ENREM-POŁANIEC sp. z o.o. Tursko Małe; Połaniec
2010 Ergon Szymański i Synowie sp. z o. o.; Warszawa
2010 Euro-Dach Józef Klimczuk; Piaseczno
2010 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.; Legnica
2010 Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.; Warszawa
2010 Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe sp. z o.o.; Warszawa
2010 EVIO Polska Sp. z o.o.; Poznań
2010 F.U.H. Semaco sp.j.; Kraków
2010 Fabryka Drutu Gliwice S. A. ; Gliwice
2010 Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar-Hydroma S.A.; Szczecin
2010 Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o.; Komorniki
2010 Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk - Goszcz; Twardogóra
2010 Fabryka Sprężyn Bonell-Bis Józef Hliwa S. J.; Twardogóra
2010 Family House Sp. z o.o.; Poznań
2010 FERRO S.A.; Skawina
2010 Fines S.A.; Sopot
2010 Firma Drobiarska sp. z o.o.; Strzegom
2010 Firma Remontowo-Budowlana EUROMAL Adam Stefański; Alwernia
2010 Firma W.Lewandowski Produkcja-Handel-Usługi; Łódź
2010 FK Olesiejuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.; Ożarów Mazowiecki
2010 FSNT NOT Rada w Płocku; Płock
2010 Fundusz Wczasów Pracowniczych sp. z o.o.; Warszawa
2010 Ganz Polska sp. z o.o.; Sianów
2010 Gazstal S.A.; Zielona Góra
2010 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.; Gdańsk
2010 Gold Partner Sp. z o.o.; Nowy Sącz
2010 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.; Katowice
2010 Granit Strzegom S.A.; Strzegom
2010 GREENLAND Technologia EM Sp. z o.o.; Janowiec
2010 Grupa Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.; Bydgoszcz
2010 Hand-Prod sp. z o.o.; Warszawa
2010 Hartuna Sp. z o.o.; Skarszewy
2010 Hasan Zakład Handlowo-Usługowy Antoni Hasenbeck; Nysa
2010 Henpol sp. z o.o.; Lublin
2010 Human Partner Sp. z o.o.; Wałbrzych
2010 HYGIEIA Chojnacki Sp.j.; Kraków
2010 ILS Agencja Tłumaczeń; Łódź
2010 IMEXBAU-MAGOL Przeds. Robót Ziemnych i Budowlanych J. i Z. Zaczek sp.j.; Maciejowice
2010 Inpol-Krak sp. z o.o.; Kraków
2010 InsERT S.A.; Wrocław
2010 INSS-POL sp. z o.o.; Wrocław
2010 Instytut Odlewnictwa; Kraków
2010 Instytut Technik Innowacyjnych EMAG; Katowice
2010 International Quick Service Polska Sp. z o.o.; Gliwice
2010 InwazjaPC S.A.; Staszów
2010 Inwestycje.pl S.A.; Wrocław
2010 Irex-Gaz sp. z o.o.; Chorzów
2010 IsoFas sp. z o.o.; Zabrze
2010 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.; Jastrzębie-Zdrój
2010 Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowe Profile Sp. z o.o.; Wrocław
2010 JM-TRONIC sp. z o.o.; Warszawa
2010 JURKPOL – FP Sp. z o.o.; Jaworzno
2010 Justart; Łódź
2010 Kantor Polski S.A.; Gdańsk
2010 KARCZ Sp. z o.o.; Białystok
2010 KBH Akord S. J.; Kraków
2010 Kolonia sp. z o.o.; Kraków
2010 Komat Mieczysław Kozłowski; Romanowo Dolne 105
2010 KONGSBERG AUTOMOTIVE Sp. z o.o.; Pruszków
2010 Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa sp. z o.o.; Bełchatów
2010 KUBI s.c.; Gdynia
2010 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sp. z o.o.; Kraków
2010 Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.; Poznań
2010 LAVEA Poland Adam Duszyński; Rydułtowy
2010 Libet S.A.; Wrocław
2010 LKJ-BUD Sp. z o.o.; Stęszew
2010 Lubuska Grupa Kapitałowa Jarosław Łoń; Gorzów Wlkp.
2010 Martela sp. z o.o.; Warszawa
2010 Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.; Warszawa
2010 MCR Corporation Mincer Mona-Liza Cos. France Janina Mincer; Michałowice
2010 Megamedia sp. z o.o.; Wrocław
2010 MERITUM K.Piechówka, W.Kasperek sp.j.; Bielsko-Biała
2010 Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o.; Koszalin
2010 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.; Katowice
2010 Mielecka Szkoła Biznesu Policealne Studium Zawodowe dla Dorosłych; Mielec
2010 Multiserwis Sp. z o.o.; Krapkowice
2010 NAVIBOX matsell.pl s.c.; Dąbrowa Górnicza
2010 Navo Polska Grupa Dystrybucyjna sp. z o. o.; Tychy
2010 NOEX sp. z o.o. sp.k; Komorniki
2010 NORD EXPRESS sp. z o.o.; Słupsk
2010 Nord Napędy sp. z o.o.; Wieliczka
2010 Nowatech Sp. z o.o.; Wadowice
2010 Odlewnia Żeliwa FANSULD sp.j.; Końskie
2010 OKNO-POL Sp. z o.o.; Morawica
2010 Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.; Gdynia
2010 OPTYK Wojciech Sala; Warszawa
2010 ORLEN Laboratorium sp. z o.o.; Płock
2010 Ośrodek Szkolenia PAS Piotr Lewandowski; Zielona Góra
2010 OTIS sp. z o. o.; Warszawa
2010 P.H. PiAS; Zgierz
2010 P.P.H.U Stilbos Janusz Mościcki; Łomianki
2010 P.P.H.U. EXPORTER Piotr Fylak; Poznań
2010 P.P.H.U. JAS-POL Michał Jasnosz; Tylicz
2010 P.P.H.U. POL-SKÓR; Łódź
2010 P.P.U.H. Dolomit Kopalnia Ząbkowice S.A.; Dąbrowa Górnicza
2010 P.P.U.H. VOIGT sp. z o.o.; Zabrze
2010 P.W. ZOF-STAL Wojciech Wójcik; Tychy
2010 Paleo-3 Katarzyna Śliwa; Kazimierza Wielka
2010 Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Meblarskiego i Budownictwa; Potulice
2010 PBE Enbud Słupsk sp. z o.o.; Słupsk
2010 PBG DOM Sp. z o.o. ; Wysogotowo; Przeźmierowo
2010 PERTUS Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych s.c. ; Legnica
2010 PGE Energia Odnawialna SA Oddział w Solinie ; Solina
2010 PIMS Paweł Sajler; Głogoczów
2010 PKP CARGO WAGON sp. z o.o.; Toruń
2010 Poczta Kwiatowa sp. z o. o.; Warszawa
2010 POL-SKONE Sp. z o.o.; Lublin
2010 Polcargo International sp. z o.o. Usł. Rzeczoznawcze; Szczecin
2010 Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.; Warszawa
2010 Posnet Polska S.A.; Warszawa
2010 POWER ENGINEERING S.A.; Czerwonak
2010 PowerEvents; Siechnice
2010 Powermed World Union Marek Kubiczek; Bielsko-Biała
2010 Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych Pegaz sp. z o.o.; Poznań
2010 PPF Hasco-Lek S.A.; Wrocław
2010 PPH Varia sp. z o.o.; Mikołów
2010 PPHU Drewnostyl Zenon Błaszak Rudniki; Opalenica
2010 PPHU Kol-Trans-Hut sp. z o.o.; Gliwice
2010 PPI Target Group sp. z o.o.; Warszawa
2010 PPU Comex sp. z o.o.; Wrocław
2010 PPU Inbud sp. z o.o.; Łódź
2010 PPU Zambet S.A.; Pułtusk
2010 PPUH KOMA Sp. z o.o. ; Wilkanowo; Świdnica
2010 PPUH Kombinat Budowlany sp. z o.o.; Białystok
2010 PPUH Perfopol sp. z o. o. ZPChr.; Starachowice
2010 PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf; Szczecin
2010 Procreate Sp. z o.o.; Poznań
2010 PROFARB I Sp. z o.o.; Gliwice
2010 Projekt Deweloper Banaszek i Wspólnicy Sp.j.; Nowy Dwór Maz.
2010 Pronet-Color sp. z o.o.; Gdynia
2010 PROTERM Barczewski Kaczmarek Kłos sp. j.; Bydgoszcz
2010 Przeds. Budowlano-Montażowe Elzambud sp. z o. o.; Elbląg
2010 Przeds. Budownictwa Ogólnego Dach Bud sp. z o.o.; Wrocław
2010 Przeds. Dróg i Ulic Leszno sp. z o.o.; Leszno
2010 Przeds. Inwestycyjno-Remontowe Energetyki i Przemysłu Remak-Rozruch S. A.; Opole
2010 Przeds. Produkcyjno-Handlowe EMIX Rusinowo; Rypin
2010 Przeds. Robót Inżynieryjnych Budownictwa Prib sp. z o.o.; Olsztyn
2010 Przeds. Spedycyjne TRADE TRANS sp. z o.o.; Warszawa
2010 Przeds. Techniki Medycznej Anes-Med. sp. z o.o.; Warszawa
2010 Przeds. Wielobranżowe HAWA Jan Walczak; Gniezno
2010 Przedsiębiorstwo Alremex sp.j. R.Krynicki; Opole
2010 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Budopol S.A.; Bydgoszcz
2010 Przedsiebiorstwo Drogowo - Budowlane sp. z o.o.; Brodnica
2010 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna; Jastrzębie Zdrój
2010 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW sp. z o.o. w Pile; Piła
2010 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane BUDECON S.A.; Sosnowiec
2010 Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o.; Kraków
2010 Przedsiębiorstwo KONSPORT Mieczysław Majewski ; Dobków; Wodzierady
2010 Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe BT Teresa Buzińska; Bielsko-Biała
2010 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe JO-L Jan Ludwiczak; Śrem
2010 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe FARES sp. z o.o.; Kraków
2010 Przedsiębiorstwo Realizacyjne "INORA" INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o.; Gliwice
2010 Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.; Wrocław
2010 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych KOSTRO Spółdzielnia Pracy; Płock
2010 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.; Rybnik
2010 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.; Starachowice
2010 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu sp. z o.o.; Bolesławiec
2010 PUBLIC PR Marcin Kałużny; Katowice
2010 PUH Gruntjol Jolanta Kurek-Nowak; Suchy Las
2010 QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o.; Zabrze
2010 RAMB sp. z o.o.; Bełchatów
2010 Remedium - Doradcy Finansowi sp. z o.o.; Olsztyn
2010 Remzap sp. z o.o.; Puławy
2010 RISER sp. z o.o.; Jaworzno
2010 SABEL Biuro Wdrożeniowo-Projektowe Roman Sabat; Wrocław
2010 Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.; Sanok
2010 SANTER Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.; Poznań
2010 SCANDICA Paweł Sokołowski; Białystok
2010 Scania Production Słupsk S.A.; Słupsk
2010 Siódemka S.A.; Warszawa
2010 Soneta sp. z o.o.; Kraków
2010 Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST s.c.; Warszawa
2010 Spedycja Polska - Spedcont sp. z o.o.; Łódź
2010 Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna SKŁADNICA; Grybów
2010 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców; Czechowice-Dziedzice
2010 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Robotnik; Zamość
2010 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Elblągu; Elbląg
2010 ŚPRD-TRAKT sp. z o.o.; Piekoszów
2010 STALBUD TARNÓW Sp. z o.o.; Mikołajowice; Bogumiłowice
2010 Stalprodukt Serwis sp. z o.o.; Bochnia
2010 Stalprofil S.A.; Dąbrowa Górnicza
2010 STU PŁOCK Sp. z o.o.; Płock
2010 Sun & Fun Holidays Sp. z o.o.; Warszawa
2010 Sunrise System sp. z o.o.; Poznań
2010 Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja sp. z o.o.; Poznań
2010 Systherm Danuta Gazińska S.J.; Poznań
2010 Szalet Serwis Sp. z o.o.; Kraków
2010 Szkoła Języków i Zarządzania Promar International; Rzeszów
2010 Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o. o.; Poznań
2010 Techniczno-Handlowa Obsługa Rolnictwa Toral E. Krupa; Gostyń
2010 Terplast sp. z o.o. Zakłady Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych; Sieradz
2010 TMC Sp. z o.o.; Gdańsk
2010 Trasko-Inwest sp. z o.o.; Ostrzeszów
2010 Trec Nutrition Sp. z o.o.; Gdynia
2010 UTi Poland Sp. z o.o.; Warszawa
2010 VBW Engineering sp. z o.o.; Gdynia
2010 VIA POLONIA sp. z o.o.; Poznań
2010 VIRTU sp.j. B. Vetulani, D Mikulska; Zawiercie
2010 WARS S.A.; Warszawa
2010 WESEM D.M.T. Hajduk s.j.; Wieliczka
2010 Widex Polska sp. z o.o.; Kobierzyce
2010 Winnicki; Sochaczew
2010 Wodociągi i Kanalizacja HYDROKOM Sp. z o.o. w Kluczborku; Kluczbork
2010 Wytwórnia Worków Papierowych Alicja i Jan Kaplarczyk sp.j.; Sierpc
2010 XL Energy Marketing sp. z o.o.; Warszawa
2010 Z.P.C. i A.C. Wiepol; Sierpc
2010 Z.P.H.U. WA-BIS Waldemar Wata; Szczekociny
2010 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Państwowego Intytutu Badawczego Grodziec Śląski im. Prof. Mieczysława Czai Sp. z o.o.; Świętoszówka
2010 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o.; Koszalin
2010 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach sp. z o.o.; Katowice
2010 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Kraków sp. z o.o.; Kraków
2010 Zakład Robót Melioracyjnych i Instalatorstwa Wodno-Kanalizacyjnego B. Zawierucha; Łask
2010 Zakład Stolarsko-Tapicerski MARIDEX Maciej Musialski; Kępno
2010 Zakład Usług Budowlanych POL-MET Piotr Polkowski ; Mordy
2010 Zakład Usług Torowych REM-TOR Sp. z o.o.; Godziszewo
2010 Zakłady Energetyki Cieplnej S.A.; Katowice
2010 Zakłady Mechaniczne Bifamet sp. z o.o.; Jędrzejów
2010 Zepter International Poland sp. z o.o.; Warszawa
2010 Zespół Ciepłowni Przemysłowych Carbo-Energia sp. z o.o.; Ruda Śląska
2010 ZOZ Sanatorium MSWiA ORION; Ciechocinek
2010 ZRUG Sp. z o. o.; Poznań