QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o.

ul. Knurowska 19
41-800 Zabrze
032 7869 100,
032 7869 145,
www.qnt.pl

QNT Systemy Informatyczne to firma z 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych. Jeden z czołowych dostawców oprogramowania dla administracji publicznej – zarówno szczebla rządowego, jak i samorządowego, a także sektora oświaty, sądownictwa oraz przedsiębiorstw. Wśród tysięcy Klientów firmy znajduje się 13 ministerstw oraz inne kluczowe instytucje państwowe, jak na przykład Kancelaria Prezydenta RP czy Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Flagowymi produktami autorskimi firmy są systemy: Quorum, sQola, sQola Integra, QNTemida i Qrezus. Systemy te stanowią zbiory kilkudziesięciu modułów, nieustannie rozbudowywanych o nowe funkcjonalności.
Ciągłe wzbogacanie oferty oprogramowania i usług jest gwarancją dynamicznego rozwoju firmy, a przy tym jest spełnieniem oczekiwań Klientów – dostarczamy im oprogramowanie obsługujące wskazane przez nich procesy.

Największym atutem firmy, wyróżniającym QNT spośród firm konkurencyjnych, jest ogrom doświadczenia w obsłudze tak szczególnej grupy Klientów, jaką jest administracja publiczna. Ponad 30 lat działania w tym sektorze wyposażyło nas w bagaż wiedzy niezbędny do skutecznej współpracy z Użytkownikami produkowanych przez nas systemów. Należy także zaznaczyć, że specjalizujemy się w obsłudze zarówno dużych instytucji państwowych o skomplikowanej strukturze, jak i różnorodnych – mniejszych i większych jednostek administracji samorządowej. Tak bogaty zasób Klientów pozwala nam także na ciągłe pozyskiwanie nowych, dla których potwierdzeniem, że można nam w pełni zaufać, są właśnie opinie dotychczasowych Klientów.
Jesteśmy dumni z ciągłego dynamicznego rozwoju, także zasobów kadrowych. Dzięki rozwojowi zatrudnienia firma nieustannie wzbogaca się o umiejętności i zaangażowanie młodych ludzi, dla których informatyka jest nie tylko pracą, ale i pasją.