Multiserwis Sp. z o.o.

ul. Prudnicka 40
47-300 Krapkowice
077 40 09 100 ,
077 40 09 106,
www.multiserwis.com.pl

Przedsiębiorstwo Multiserwis Sp. z o.o. z siedzibą w Krapkowicach działa od 1991 roku ze swoją podstawową działalnością jaką są izolacje techniczne. Tym samym od samego początku bierze udział w przemianach na polskim rynku izolacji przemysłowych. Rozszerzając zakres swojej działalności o produkcję konstrukcji wsporczych, płaszczy ochronnych z blach i materacy dla izolacji oraz usługi montażowe w przemyśle i budownictwie staliśmy się jednym z największych przedsiębiorstw w branży w Europie.

Strategia rozwoju usług montażowych zarówno dla przemysłu jak i dla budownictwa oraz wejście od 2005 roku do Unii Europejskiej przyczyniła się do szybkiego rozwoju przedsiębiorstwa.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów spółka dąży do realizacji kompleksowych usług.

W roku 2012 zakupiono pozostałych 60% udziałów, a 03.06.2013 roku przyłączono do Multiserwis spółkę BIS plettac z siedzibą w Ostrzeszowie, wiodącego i największego przedsiębiorstwa specjalizującego się w usługach rusztowań przemysłowych w Polsce.

Multiserwis zatrudniając obecnie ponad 2800 pracowników na budowach w całej Europie z planowanymi przychodami w 2013 roku na poziomie 430 mln PLN jest największym polskim przedsiębiorstwem w branży izolacji przemysłowych i rusztowań przemysłowych.

Realizując wiele inwestycji w Polsce i za granicą wielokrotnie udowodniliśmy, że wybierając przedsiębiorstwo Multiserwis Sp. z o.o. wybrano dobrego i rzetelnego partnera co wyrażone jest w wielu referencjach, jakie otrzymujemy i kolejnych zamówieniach.

Chcąc być preferowanym dostawcą usług na projektach priorytetem naszych wszelkich działań jest najwyższa jakość oraz partnerska i etyczna obsługa naszych klientów.

Od lat mamy odpowiednie certyfikaty takie jak: OHSAS 18001, SCC/VCA, ISO 9001, ISO 14001

Nowy model biznesowy oparty na czterech filarach usług zapewni naszym obecnym  jak i przyszłym klientom pełniejszą obsługę inwestycji w zakresie izolacji przemysłowych wraz z produkcją komponentów do izolacji, usługami rusztowaniowymi, oraz usługami montażu w wielu dziedzinach zarówno w przemyśle jak i  budownictwie.

Naszemu rozwojowi sprzyja również dywersyfikacja rynków (jesteśmy ciągle obecni na co najmniej ośmiu rynkach europejskich) oraz elastycznie dysponujemy potencjałem ludzkim.

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod: