QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o.

ul. Knurowska 19
41-800 Zabrze
032 7869 100,
032 7869 145,
www.qnt.pl

QNT Systemy Informatyczne to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych. Jeden z czołowych dostawców oprogramowania dla administracji publicznej – zarówno szczebla rządowego, jak i samorządowego, a także sektora oświaty, sądownictwa oraz przedsiębiorstw. Wśród tysięcy Klientów firmy znajduje się aż 10 z 17 ministerstw oraz inne kluczowe instytucje państwowe, jak na przykład Kancelaria Prezydenta RP czy Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
Flagowymi produktami autorskimi firmy są systemy: Quorum, sQola, sQola Integra, QNTemida i Qrezus. Systemy te stanowią zbiory kilkudziesięciu modułów, nieustannie rozbudowywanych o nowe funkcjonalności.
Ciągłe wzbogacanie oferty oprogramowania i usług jest gwarancją dynamicznego rozwoju firmy, a przy tym jest spełnieniem oczekiwań Klientów – dostarczamy im oprogramowanie obsługujące wskazane przez nich procesy.

Największym atutem firmy, wyróżniającym QNT spośród firm konkurencyjnych, jest ogrom doświadczenia w obsłudze tak szczególnej grupy Klientów, jaką jest administracja publiczna. Ponad 25 lat działania w tym sektorze wyposażyło nas w bagaż wiedzy niezbędny do skutecznej współpracy z Użytkownikami produkowanych przez nas systemów. Należy także zaznaczyć, że specjalizujemy się w obsłudze zarówno dużych instytucji państwowych o skomplikowanej strukturze, jak i różnorodnych – mniejszych i większych jednostek administracji samorządowej. Tak bogaty zasób Klientów pozwala nam także na ciągłe pozyskiwanie nowych, dla których potwierdzeniem, że można nam w pełni zaufać, są właśnie opinie dotychczasowych Klientów.
Jesteśmy dumni z ciągłego dynamicznego rozwoju, także zasobów kadrowych. Dzięki rozwojowi zatrudnienia firma nieustannie wzbogaca się o umiejętności i zaangażowanie młodych ludzi, dla których informatyka jest nie tylko pracą, ale i pasją.