PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf

ul. Sosnowa 6/2
71-468 Szczecin
91 453 67 07,
91 453 67 07,
www.probud.net.pl

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana została założona w 2005 roku. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy i klienta, awansowaliśmy do grona czołowych firm z branży projektowo-budowlanej. Nagrody i wyróżnienia jakie otrzymaliśmy do tej pory w wielu konkursach i rankingach potwierdzają naszą pozycję, zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym.

Jesteśmy przekonani, że szeroki zakres proponowanych usług, kompleksowa obsługa, fachowe doradztwo oraz doświadczenie jakim dysponujemy są wystarczające do uzyskania Państwa zaufania.

Jednym z ważniejszych atutów firmy PROBUD, wyróżniającym nas wśród konkurencji jest to, że nasze możliwości nie kończą się na pojedynczych, podstawowych usługach. Zlecenia realizujemy kompleksowo, co w perspektywie złożoności procedur, uzgadniania i uzyskiwania decyzji administracyjnych, pozwoli Państwu zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Nasze zlecenia realizujemy na najwyższym poziomie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania przynoszące wymierne korzyści dla inwestora, gwarantujące najniższe koszta. Nasi projektanci stanowią zgrany i doświadczony zespół projektowy. Stosują nowatorskie, zgodne z obowiązującymi procedurami administracyjnymi, rozwiązania. Optymalnie wykorzystują najlepsze dostępne w branży technologie i aplikacje tj. AutoCAD, ArchiCAD, Norma PRO, Rm-WIN , Robot Structural Analysis Professional.

Nasza firma posiada wszystkie stosowne ubezpieczenia i gwarancje projektowe. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i instytucjonalnych, zarówno prywatnych jak i publicznych.

Do ponownego wzięcia udziału w Programie Solidna Firma skłania nas chęć zaprezentowania firmy jako stale rozwijającego się i prosperującego przedsiębiorstwa, które może poszczycić się licznymi sukcesami projektowo-budowlanymi.