Dom Finansowy QS S.A.

ul. Chłopska 53
80-350 Gdańsk
+48 58 766 86 86,
info@dfqs.pl,

Stawiamy na jakość i rzetelność

Dom Finansowy QS od 2001 roku jest wiodącym pośrednikiem w sektorze consumer finance, najdłużej działającym w Polsce. Od momentu powstania do dnia dzisiejszego firma nawiązała współpracę z ponad 6000 agencjami pośrednictwa kredytowego. Oferuje kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne i dla firm oraz pożyczki pozabankowe. DFQS współpracuje z kluczowymi bankami i firmami pożyczkowymi na rynku pośrednictwa kredytowego w Polsce.

Firma dociera do coraz większej i bardziej zróżnicowanej grupy Klientów, dzięki bogatej ofercie oraz szerokiej sieci dystrybucji za pośrednictwem profesjonalnych agencji na terenie całej Polski. DFQS stawia na jakość obsługi i elastyczność we współpracy z Agentami oraz dba o jakość portfela kredytowego generowanego dla Partnerów biznesowych.

Jednym z najważniejszych celów firmy jest budowanie wartości swoich Partnerów, a w szczególności sieci agencyjnej. DFQS reaguje na potrzeby Agentów i pomaga im rozwijać biznes na coraz trudniejszym, konkurencyjnym rynku.

Oprócz działalności w zakresie pośrednictwa kredytowego, DFQS świadczy od 2009 roku również usługi windykacyjne. Firma prowadzi odzysk poprzez windykację telefoniczną i terenową od osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługuje portfele największych banków oraz instytucji finansowych w Polsce.

Dom Finansowy QS stawia na rzetelność i profesjonalizm o czym świadczą wyróżnienia i nagrody przyznane firmie na przestrzeni ostatnich lat. Spółka otrzymała Gazele Biznesu, kilkakrotnie Laur Klienta oraz Laur Klienta Grand Prix a także certyfikaty: Rzetelni w Biznesie, Wiarygodności Biznesowej, Zasady Dobrych Praktyk. DFQS jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Więcej na: www.dfqs.pl