BRUK Sp. z o.o.

ul. Nowa 28 G
44-352 Czyżowice

Jeden z najprężniej rozwijających się  producentów kostki i płyt brukowych na południu kraju oraz elementów z betonu architektonicznego w Polsce.Manufaktura sygnowana logo Modern Line znana jest miłośnikom betonowego designu nie tylko w kraju. Potwierdzeniem świetnej i rosnącej od 25 laty kondycji firmy są zdobywane corocznie prestiżowe certyfikaty i nagrody.

JEDNA FIRMA, 2 MARKI

Portfolio Bruk obejmuje dwie kolekcje:

Bruk -  w jej skład wchodzą kostka i płyty brukowe oraz uzupełniająca je betonowa galanteria. Zgodne z trendami i idące w parze z bogatą kolorystyką wzornictwo umożliwia kreowanie nawierzchni dopasowanych do preferencji użytkowników stawiających na nowoczesne wzory oraz tych wybierających tradycyjne rozwiązania. Kolekcja obejmuje kilkadziesiąt produktów z grupy standard i premium o różnych kształtach i wielkościach. Znajdziemy w niej szereg powierzchni tzw. szlachetnych (płukane, postarzane, łupane, melanże kolorystyczne).

Modern Line– to kolekcja produktów z betonu architektonicznego wykonana w technologii ręcznego odlewania. Manufaktura skierowana jest do miłośników dobrego designu oraz projektantów i architektów poszukujących nietypowych form betonowych. W skład linii wchodzą:

- kostka brukowa z betonu wibroprasowanego
- płyty tarasowe z betonu architektonicznego oraz wibroprasowanego
- okładziny ścienne z betonu architektonicznego
- meble z betonu architektonicznego do wnętrz
- mała architektura ogrodowa i miejska, donice z betonu architektonicznego
- produkty wykonywane na indywidualne zamówienie

Produkty Modern Line to połączenie nowoczesnej technologii i minimalistycznego wzornictwa w myśl zasady „mniej znaczy więcej”. Przybierają one różne, nierzadko efektowne formy. Zredukowana grubość ścian przy zachowaniu doskonałych parametrów wytrzymałościowych, satynowa w dotyku powierzchnia, możliwość łączenia z różnymi materiałami: drewnem, stalą, filcem – to tylko kilka najważniejszych cech wyrobów sygnowanych logo marki.

TECHNOLOGIE

Wdrażanie nowych technologii, a co za tym idzie, dostarczanie na rynek produktów spełniających jakościowe i estetyczne oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, to wynik pracy grona fachowców oraz posiadania profesjonalnego parku maszyn. Do innowacyjnych i unikalnych formuł technologicznych opracowanych przez producenta należą:  Bruk Color Quality(intensywne barwy nawierzchni), Bruk Protect Quality (odporność nawierzchni na wilgoć i brud), Anti-Grafitti Protection (ochrona mebli przed przyleganiem farb i olejów).

www.bruk.info.pl

www.modernline.info.pl