Multiserwis Sp. z o.o.

ul. Prudnicka 40
47-300 Krapkowice
077 40 09 100 ,
077 40 09 106,
www.multiserwis.com.pl

Multiserwis Sp. z o.o. partnerem na lata


Od ponad 24 lat Multiserwis Sp. z o.o. bierze udział w przemianach na polskim rynku izolacji przemysłowych. Rozszerzając zakres swojej działalności o prace rusztowaniowe, produkcję konstrukcji i płaszczy ochronnych z blach dla izolacji, Spółka stała się poszukiwanym partnerem dla kompleksowej realizacji zadań w energetyce, przemyśle chemicznym i petrochemicznym. Multiserwis, zatrudniając obecnie ponad 2900 pracowników na budowach w całej Europie z przychodami w 2014 roku na poziomie 515,5 mln PLN, jest największym w Polsce przedsiębiorstwem w branży izolacji termicznych i rusztowań przemysłowych.
Przynależność do jednego z największych na świecie koncernów BILFINGER, działającego w branży serwisu przemysłowego, pozwoliła na poszerzenie zakresu dotychczasowych usług o nowe technologie i branże. Priorytetem wszelkich działań przedsiębiorstwa Multiserwis jest bezpieczna i terminowa realizacja zadań przy zachowaniu wysokiej jakość usług oraz z zachowaniem rzetelnej i etycznej obsługi
naszych Klientów, co potwierdzają pozyskane referencje. Multiserwis Sp. z o.o. po przyłączeniu firm BIS Plettac oraz odkupieniu od Bilfinger Industrial Services Polska wydzielonej części przedsiębiorstwa w zakresie izolacji przemysłowych i fasad (dawniej BIS Izomar) zbudowała bardzo silną i unikatową organizację do kompleksowej obsługi swoich Klientów począwszy od inżynieringu, poprzez dostawy, zarządzanie projektem, realizację i serwis w pełnej palecie świadczonych usług.

Nasza oferta
Model biznesowy oparty na czterech filarach zapewnia Naszym klientom pełną obsługę inwestycji w zakresie:
–– izolacji przemysłowych, akustyki i fasad,
–– produkcji komponentów do izolacji przemysłowych,
–– usług rusztowaniowych,
–– usług montażowych w budownictwie.
Wybierając naszą firmę pozyskujecie Państwo silnego partnera gwarantującego kompleksowość świadczonych usług, rzetelność kupiecką i profesjonalne wsparcie techniczne.