2016 ABATEC Sp. z o.o.; Słupsk
2016 ADAGRE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa; Kraków
2016 ADAH Ćwiertka sp. j.; Andrychów
2016 AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. J.; Warszawa
2016 ANKOL Sp. z o.o.; Chorzelów 244
2016 ANTICOR Sp. z o.o.; Wieliczka
2016 AURA Technologies Sp. z o.o.; Warszawa
2016 BetaMed S.A.; Katowice
2016 BOZAMET sp. z o.o.; Siedlce
2016 Centrum Ceramiki Budowlanej Importex Czernialis Sp.J.; Suwałki
2016 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k.; Legnica
2016 Comex Deweloperstwo Sp. z o.o. Sp. K.; Wrocław
2016 CS Natura Tour sp. z o.o.; Gdańsk
2016 Dąbrowskie Wodociągi Spółka z o.o.; Dąbrowa Górnicza
2016 DART-POL s.c. Adam Kowalik, Marcin Myśliwiec; Pszczyna
2016 Deco sp. z o.o.; Kalisz
2016 DELTA-TELKOM Sp.J. ; Gliwice
2016 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.; Wrocław
2016 Dom Finansowy QS S.A.; Gdańsk
2016 DREWTUR L.T.M.GREBER Spółka Jawna; Turek
2016 Ecovis System Rewident Sp. z o.o.; Warszawa
2016 ELEKTRIX Sp. z o.o.; Warszawa
2016 Elgrom Danuta i Jacek Gromek S.J.; Falenty Nowe
2016 EMPOL S.J.; Źródła
2016 ENERGETYKA sp. z o.o.; Lubin
2016 ENKEV POLSKA S.A.; Łódź
2016 Ergon Szymański i Synowie sp. z o. o.; Warszawa
2016 Euro-Dach Józef Klimczuk; Piaseczno
2016 Eurobox Polska sp. z o. o.; Ujazd
2016 Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.; Warszawa
2016 F.P.H.U. REZOS mgr Zbigniew Krzysztofiak; Mszana Dolna
2016 F.U.H. Semaco sp.j.; Kraków
2016 Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A. ; Bielsko-Biała
2016 Fines S.A.; Sopot
2016 Firma W.Lewandowski Produkcja-Handel-Usługi; Łódź
2016 FK Olesiejuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.; Ożarów Mazowiecki
2016 GPR Guma i Plastik Recykling Sp. z o.o.; Zarzecze
2016 Grupa Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.; Bydgoszcz
2016 Hartuna Sp. z o.o.; Skarszewy
2016 HYGIEIA Chojnacki Sp.j.; Kraków
2016 Instytut Odlewnictwa; Kraków
2016 Instytut Technik Innowacyjnych EMAG; Katowice
2016 ISKO sp. z o. o. Grupa SBS; Jastrzębie Zdrój
2016 Jaeger Polska Spółka z o.o.; Gryfino
2016 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.; Jastrzębie-Zdrój
2016 JM-TRONIC sp. z o.o.; Warszawa
2016 JURKPOL – FP Sp. z o.o.; Jaworzno
2016 Justart; Łódź
2016 KA-GRA Spółka Jawna; Warszawa
2016 KBH Akord S. J.; Kraków
2016 Koleje Wielkopolskie spółka z o.o.; Poznań
2016 Komat Mieczysław Kozłowski; Romanowo Dolne 105
2016 Kompleks Gastronimiczno-Usługowy Restauracja Hotel "Mistral" J. Śledziewska, A. Śledziewski, I. Rożnawska; Marki
2016 KONGSBERG AUTOMOTIVE Sp. z o.o.; Pruszków
2016 Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa sp. z o.o.; Bełchatów
2016 Krakowskie Pogotowie Ratunkowe; Kraków
2016 KUBI s.c.; Gdynia
2016 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sp. z o.o.; Kraków
2016 MAC Project Sp. z o.o.; Warszawa
2016 Marken Systemy Antywirusowe; Gdynia
2016 Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.; Grudziądz
2016 MTL ASCO sp. z o.o.; Pyskowice
2016 Multiserwis Sp. z o.o.; Krapkowice
2016 NEPTUN DEVELOPER Sp. z o.o.; Szczecin
2016 NOWIGO Sp. z o.o.; Pobiedziska
2016 Ośrodek Szkolenia PAS Piotr Lewandowski; Zielona Góra
2016 P.H.U. SAYMON Sp. z o.o.; Gdynia
2016 P.P.H.U. JAS-POL Michał Jasnosz; Tylicz
2016 P.P.U.H. VOIGT sp. z o.o.; Zabrze
2016 Patronat sp. z o.o.; Gdańsk
2016 PEC Legionowo sp. z o.o.; Legionowo
2016 PIMS Paweł Sajler; Głogoczów
2016 Plan Kochaniec & Limanówka; Chełmiec
2016 Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa; Płock
2016 Poczta Kwiatowa sp. z o. o.; Warszawa
2016 POWER Sp. z o.o.; Warszawa
2016 PPF Hasco-Lek S.A.; Wrocław
2016 PPO Przedsiębiorstwo Państwowe; Strzelce Opolskie
2016 PPU BUDOMONT-7 Spółka z o.o.; Ruda Śląska
2016 PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf; Szczecin
2016 Pronet-Color sp. z o.o.; Gdynia
2016 PROTERM Barczewski Kaczmarek Kłos sp. j.; Bydgoszcz
2016 Przeds. Budownictwa Ogólnego Dach Bud sp. z o.o.; Wrocław
2016 Przedsiebiorstwo Drogowo - Budowlane sp. z o.o.; Brodnica
2016 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gliwice Sp. z o.o.; Gliwice
2016 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna sp. z o.o.; Łęczna
2016 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW sp. z o.o. w Pile; Piła
2016 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane BUDECON S.A.; Sosnowiec
2016 Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe BT Teresa Buzińska; Bielsko-Biała
2016 Przedsiębiorstwo Realizacyjne "INORA" INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o.; Gliwice
2016 Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych "Pro Novum" Sp. o.o.; Katowice
2016 PUH Gruntjol Jolanta Kurek-Nowak; Suchy Las
2016 QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o.; Zabrze
2016 Quadrum S. A.; Kraków
2016 QUEST INVESTMENT Sp. z o.o.; Radzionków
2016 RISE Wirtualne Biuro Sp. z o.o.; Kraków
2016 RISER sp. z o.o.; Jaworzno
2016 SABEL Biuro Wdrożeniowo-Projektowe Roman Sabat; Wrocław
2016 Sinevia Sp. z o.o.; Warszawa
2016 Sofia Biuro Rachunkowe Zofia Kostyło; Bytom
2016 Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST s.c.; Warszawa
2016 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Robotnik; Zamość
2016 Stalprodukt Serwis sp. z o.o.; Bochnia
2016 STU PŁOCK Sp. z o.o.; Płock
2016 Systherm Danuta Gazińska S.J.; Poznań
2016 TAURON Wydobycie S.A.; Jaworzno
2016 Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o. o.; Poznań
2016 Techniczno-Handlowa Obsługa Rolnictwa Toral E. Krupa; Gostyń
2016 TMC Sp. z o.o.; Gdańsk
2016 Wrocławskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A.; Wrocław
2016 Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.; Warszawa
2016 Wytwórnia Worków Papierowych Alicja i Jan Kaplarczyk sp.j.; Sierpc
2016 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach sp. z o.o.; Katowice
2016 Zakład Handlowo-Usługowy Hasan Antoni Hasenbeck; Nysa
2016 Zakład Masarski "Więcek" Spółka Jawna Dariusz i Klaudiusz Więcek; Psary
2016 Zakład Mechaniki Przemysłowej "ZAMEP" Sp. z o.o.; Gliwice
2016 Zakład Stolarsko-Tapicerski MARIDEX Maciej Musialski; Kępno
2016 Zarząd Budynków Miejskich I TBS; Gliwice
2016 ZRUG Sp. z o. o.; Poznań