Srebrny Certyfikat to specjalne wyróżnienie dla firm, które trzykrotnie pomyślnie przeszły proces weryfikacji.

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2016

  1. AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. J.;Warszawa
  2. Dom Finansowy QS S.A.;Gdańsk
  3. ENKEV POLSKA S.A.;Łódź
  4. Koleje Wielkopolskie spółka z o.o.;Poznań
  5. Kompleks Gastronimiczno-Usługowy Restauracja Hotel "Mistral" J. Śledziewska, A. Śledziewski, I. Rożnawska;Marki
  6. P.H.U. SAYMON Sp. z o.o.;Gdynia
  7. Zakład Mechaniki Przemysłowej "ZAMEP" Sp. z o.o.;Gliwice

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2015

  1. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.;Racibórz

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2014

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2013

  1. CERTES Sp. z o.o.;Warszawa
  2. Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o.;Sosnowiec
  3. TFI SKOK S.A. - Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych S.A.;Sopot
  4. Zakład Energetyki Cieplnej STAR-PEC Sp. z o.o.;Starogard Gdański
  5. Zakład Energetyki Cieplnej Tczew sp. z o.o.;Tczew

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2012

  1. AL-TECH Sp. z o.o. ; Mników;Morawica
  2. ATTUARIO s.c. Maciej Korzeniowski, Jarosław Niemirowski;Warszawa
  3. OKNO-POL Sp. z o.o.;Morawica

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2011

  1. Carefleet S.A.;Wrocław
  2. ENREM-POŁANIEC sp. z o.o. Tursko Małe;Połaniec
  3. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.;Gdańsk
  4. LAVEA Poland Adam Duszyński;Rydułtowy
  5. Odlewnia Żeliwa FANSULD sp.j.;Końskie
  6. Przeds. Wielobranżowe HAWA Jan Walczak;Gniezno
  7. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu sp. z o.o.;Bolesławiec

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2010

  1. CHATEX Sp. z o.o.;Oleśnica
  2. International Quick Service Polska Sp. z o.o.;Gliwice
  3. InwazjaPC S.A.;Staszów
  4. Kantor Polski S.A.;Gdańsk
  5. Paleo-3 Katarzyna Śliwa;Kazimierza Wielka
  6. PPI Target Group sp. z o.o.;Warszawa
  7. Przedsiębiorstwo Alremex sp.j. R.Krynicki;Opole

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2009

  1. Centrum Kupiectwa S.A.;Łódź
  2. Excel Systemy Nawigacyjne S.J.;Szczecin
  3. Nickel Development sp. z o.o.;Suchy Las
  4. PPHU R. Macek W. Wichary sp. z o.o.;Bielsko - Biała
  5. TradePol sp. z o.o.;Turza
  6. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.;Warszawa
  7. ZPU MAG Małgorzata Grzegorz;Dąbrowa Górnicza

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2008

  1. Car&Jet Zbigniew Stańczyk;Pruszcz Gd.
  2. Logis S.A.;Rawa Mazowiecka
  3. Zomech - Zakład Obróbki Mechanicznej sp. z o.o.;Lublin

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2007

  1. City Internactive S.A.;Warszawa
  2. CSF Polska sp. z o.o.;Lublin
  3. Fabryka Mebli Gawin;Międzybórz
  4. FHU Excellence;Łódź
  5. PHU Iglotech L. Bystrzycki R. Ostrowski S.J.;Kwidzyn
  6. Specjalistyczna Firma Wyburzeniowa Urszula Warwas;Żory

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2006

  1. Biuro Plus S.A.;Poznań
  2. Cad-Projekt S.C.;Warszawa
  3. G4S Holdings Polska sp. z o.o.;Warszawa
  4. Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku;Barlinek
  5. Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla;Zabrze
  6. Przeds. Robót Inżynieryjnych Delta Plus sp. z o.o.;Leszno
  7. PUH MPO sp. z o.o.;Białystok
  8. Tremco illbruck sp. z o.o.;Kraków

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2005

  1. C&C Partners Telecom sp. z o.o.;Leszno
  2. Elektrownia Stalowa Wola S.A.;Stalowa Wola
  3. P.I.B. Henpol Henryk Polak;Lublin
  4. Paul Klacska Polska sp. z o.o.;Piaseczno
  5. PPHU DAG Gerard Peichert;Skarszewy
  6. Provimi Petfood PL sp. z o.o.;Perzów
  7. SGS Polska sp. z o.o.;Warszawa

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2004

  1. A-Port S.J. E. i J. Śnieżek;Łódź
  2. Alfaco Polska sp. z o. o.;Wrocław
  3. Argo S A;Gdańsk
  4. C.Hartwig Gdynia Spółka Akcyjna;Gdynia
  5. Deutsche Leasing Polska S.A.;Warszawa
  6. Firma Budowlana Marek Antczak;Kalisz
  7. Nestle Waters Polska S.A. - Oddział Dar Natury;Warszawa
  8. P.P.H.U. Klechniowska sp. z o. o.;Warszawa
  9. PHU Domino S.J.;Dzierżoniów
  10. Przeds. Budownictwa Drogowego S.A.;Kalisz
  11. RE-Bau sp. z o.o.;Kraków
  12. Securitas Perfecte Szymlet Zbigniew;Gdynia
  13. Spółdzielnia Mleczarska Lazur;Nowe Skalmierzyce
  14. Tedex Spedition sp. z o.o.;Piaseczno
  15. Xeroservice North sp. z o. o.;Gdynia