ADAH Ćwiertka sp. j.

ADAH Ćwiertka sp. j.

ul. Beskidzka 5B
34-120Andrychów

 033 870 46 60
 33 870 46 62
 www.adah.pl

Produkcję drążków do zasłon łazienkowych firma rozpoczęła w 1991 roku pod nazwą „Wyrób Uchwytów Łazienkowych – Adam Ćwiertka” . Od 1993 roku w wyniku zmian własnościowych stała się firmą rodzinną i przyjęła nazwę  „ADAH Spółka Cywilna”. Przedmiotem działalności firmy w dalszym ciągu pozostała produkcja drążków do zasłon łazienkowych, a zmiany własnościowe pozwoliły na rozszerzenie asortymentu produkowanych wyrobów.

Rzetelność i dbałość o klientów, wysoka jakość produktów, bogaty asortyment spowodowały że firma „ADAH” stała się liderem krajowego rynku w produkcji drążków do zasłon łazienkowych.

Wysoka jakość, oraz komplementarność produkowanych wyrobów pozwoliła także na  rozwój sprzedaży eksportowej naszych produktów. ADAH  jest największym producentem w  Europie w segmencie drążków łukowych wykonującym tak szeroką gamę rozmiarów.

Sposób działania i myślenia firmy jest zawsze ukierunkowany na potrzeby klienta. Firma nasza respektuje zasady uczciwej i terminowej współpracy z kontrahentami.  Jest to podstawowa zasada w działaniu i  współpracy z innymi firmami. Proponowane rozwiązania produkcyjne zawsze ukierunkowane są na ochronę środowiska i ekologię.

Jako laureat poprzednich  edycji programu w latach 2004 do 2013 firma nasza uzyskała  Certyfikaty „Solidna Firma” oraz jako siedmiokrotny laureat brązową Statuetkę Programu „Solidna Firma”. Uczestnicząc po raz kolejny w programie „Solidna Firma” chcemy  wzmocnić nasz wizerunek i udokumentować wysoką wiarygodność firmy. Certyfikat „Solidna Firma” uzyskiwany przez kolejne lata ułatwiał nam do tej pory kontakty międzynarodowe, ale w ostatnim okresie, także nasz rynek zaczyna pozytywnie reagować na firmy dbające o klientów, wiarygodne finansowo i rzetelne we współpracy z kontrahentami. Mamy nadzieję, że działając w taki sposób jak do tej pory będziemy mogli w dalszym ciągu rozwijać naszą ofertę  i zwiększać sprzedaż produkowanych przez nas towarów, a nasi kontrahenci i klienci będą czerpać jeszcze większą satysfakcję ze współpracy z naszą firmą.

Laureat w latach:

2004
2005
2006
2007
2008
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box