Anneberg Transpol Int. sp. z o.o.

Anneberg Transpol Int. sp. z o.o.; Zielona Góra

ul. Trasa Północna 1
65-119 Zielona Góra

Od 22 lat prowadzi działalność na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie transportu drogowego i obsługi technicznej pojazdów.

Wykonuje przewozy naczepami plandekowymi oraz cysternami. Specjalizuje się w przewozach chemii płynnej i bitumów oraz materiałów niebezpiecznych.

Firmę spotkać można na drogach całej Europy oraz krajów WNP.

Aby  zyskać zaufanie Klientów, dostosowuje usługę i sposób jej świadczenia do ich potrzeb. Systematycznie rozwija się i poszukuje nowych, lepszych jakościowo rozwiązań.

Wszystkie usługi świadczone są zgodnie z międzynarodowymi normami i systemami zarządzania jakością : SQAS, OHSAS 18001, ISO 9001 i 14001.

Dysponując doświadczoną załogą, nowoczesnymi systemami zarządzania flotą, oraz wysokiej klasy sprzętem firma jest w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę.

Wysoka jakość usług, profesjonalizm firmy, rzetelność i sumienność w stosunku do klientów jak i pracowników potwierdzają otrzymane przez firmę certyfikaty nagrody i wyróżnienia, a przede wszystkim wieloletnia współpraca z wieloma klientami.

Laureat w latach:

2003
2004
2005
2009
2012
2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box