Archimedes S.A.

Archimedes S.A.; Wrocław

ul. Robotnicza 72
53-608 Wrocław

 71 782 71 22
 71 373 59 30
 www.archimedes.com.pl
Wrocławska Spółka Akcyjna ARCHIMEDES jest firmą ponad stutrzydziestoletnimi tradycjami wytwórczymi w branży metalowej. Ponad 60-letnie doświadczenia produkcyjne wyrobów z pneumatyki i hydrauliki siłowej, a przede wszystkim umiejętność dostosowania się do potrzeb rynku ugruntowały firmie należną pozycję na przemysłowej mapie kraju.

ARCHIMEDES posiada certyfikat jakości ISO 9001:2009. Posiada wiele unikalnych technologii i urządzeń produkcyjnych, co sprawia, że z usług Spółki korzysta wiele renomowanych firm.

Wszystkie wyroby posiadają certyfikat „CE”.

ARCHIMEDES S.A. specjalizuje się w produkcji:

Narzędzi z napędem pneumatycznym:

 szlifierki (proste, kątowe, pionowe, szlifierko-frezarki, frezarki proste)

 młotki ścinaki, kliniaki, młoty wyburzeniowe,

 ubijaki formierskie,

 motoreduktory,

 narzędzia montażowe (wiertarki, wkrętaki, gwintownice)

Zespołów hydraulicznych do ciągników i maszyn rolniczych,

Zespołów do maszyn pakujących

Usług produkcyjnych dotyczących:

 obróbki mechanicznej części do maszyn i urządzeń,

 obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej,

 obróbki galwanicznej.

Laureat w latach:

2005
2006
2007
2008
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box