ATTUARIO

ATTUARIO Sp. z o.o. Sp.k. ; Warszawa

ul. Madalińskiego 23A/56
02-513 Warszawa

 22 371 66 96,
22 203 61 74,

www.attuario.pl

Biuro Aktuarialne Attuario zostało założone w 2004 roku przez licencjonowanych Aktuariuszy, członków rzeczywistych Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy i od wielu lat znajduje się w czołówce polskich Biur Aktuarialnych. Profesjonalizm, doświadczenie oraz wysoce wyspecjalizowany proces obsługi Klientów Attuario to kilka tysięcy Raportów Aktuarialnych sporządzonych dla Firm z terenu całej Polski, polskich i zagranicznych Grup Kapitałowych, Instytucji o różnorodnym profilu działalności a także Spółek notowanych na GPW. Usługi świadczone przez Biuro Aktuarialne Attuario to przede wszystkim wyceny rezerw na świadczenia pracownicze, wyceny przedsiębiorstw i wyceny instrumentów finansowych w skorygowanej cenie nabycia. Aktuariusze Attuario zajmują się również obsługą aktuarialną Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dziedziną w której Attuario nieustannie się rozwija jest inżynieria finansowa.

 

 

Laureat w latach:

2010
2011
2012
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box