AuraTech

 

AURA Technologies Sp. z o.o. ; Warszawa

Fasolowa 31A
02-482 Warszawa
22 460 5 460
www.auratech.pl

AURA Techologies Sp. z o.o. już od ponad dekady dostarcza  innowacyjne rozwiązania informatyczne, usprawniające procesy zewnętrzne i wewnętrzne firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce http://www.ramzes.pl/struktura-branzowa-klientow-ramzes

Z naszych rozwiązań aktywnie korzysta tysiące bardzo zadowolonych firm z różnorodnych branż. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt komputerowy, urządzenia i akcesoria fiskalne (Posnet), oprogramowanie finansowo – księgowo, sprzedażowo – magazynowe, płacowo kadrowe oraz specjalistyczne. Realizujemy indywidualne zamówienia, w procesie których posiłkujemy się metodologią Agile ? Scrum.  

Naszym celem jest oferowanie przedsiębiorcom narzędzi, które usprawnią i unowocześnią ich działanie, powiększając komfort pracy oraz konkurencyjność.

Czerpiąc z dobrodziejstw technologii informatycznej propagujemy produkty i usługi o ekologicznym charakterze. Stąd szczególny nacisk kładziemy na wykorzystanie elektronicznego obiegu dokumentów, zarówno pomiędzy nami i odbiorcami naszych usług, jak i między użytkownikami naszych systemów a ic

Wybrane certyfikaty/wyróżnienia:

  • Tytuł: “Najlepszy program komputerowy wspomagający zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem, 2008” z wyboru użytkowników w ramach konkursu Aplikacja Roku przeprowadzonego przez firmę Microsoft? dla Aplikacji Ramzes.
  • Medal Europejski dla usługi: ?kompleksowe wsparcie technologiczno-powdrożeniowe? oraz dla produktu: “Aplikacja RAMZES – program dla firm” przyznane przez Komitet Integracji Europejskiej oraz BCC.
  • RekomendacjęStowarzyszenia Księgowych w Polsce obejmującą program    RAMZES ? Księgi Handlowe w wersji 01.25.01 oraz Ramzes ? Amortyzacja w wersji 05.28.06
  • Rekomendację Stowarzyszenia Ekspertów Finansowych i Doradców Podatkowych w Polsce dla Aplikacji ? RAMZE
  • Certyfikat BRE Partner Gold dla Aplikacji Ramzes potwierdzający integrację programu z systemem bankowości elektronicznej BRE BANKU SA.   
  • Certyfikat Silver Certified Partnerprzyznawany za zgodność w zakresie jednostronnej wymiany danych pomiędzy Aplikacją Ramzes a Systemem Bankowości Internetowej BusinessNet
  • Potwierdzenie zgodnej współpracy Aplikacji Ramzes z systemem bankowości internetowej PekaoBIZNES24 w zakresie eksportu i importu wyciągów bankowych.

 

 

 

Laureat w latach:

2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box