AuraTech

 

AURA Technologies Sp. z o.o. ; Warszawa

Fasolowa 31A
02-482 Warszawa
22 460 5 460
www.auratech.pl

AURA Techologies Sp. z o.o. już od ponad dekady dostarcza  innowacyjne rozwiązania informatyczne, usprawniające procesy zewnętrzne i wewnętrzne firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce http://www.ramzes.pl/struktura-branzowa-klientow-ramzes

Z naszych rozwiązań aktywnie korzysta tysiące bardzo zadowolonych firm z różnorodnych branż. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt komputerowy, urządzenia i akcesoria fiskalne (Posnet), oprogramowanie finansowo – księgowo, sprzedażowo – magazynowe, płacowo kadrowe oraz specjalistyczne. Realizujemy indywidualne zamówienia, w procesie których posiłkujemy się metodologią Agile – Scrum.  

Naszym celem jest oferowanie przedsiębiorcom narzędzi, które usprawnią i unowocześnią ich działanie, powiększając komfort pracy oraz konkurencyjność.

Czerpiąc z dobrodziejstw technologii informatycznej propagujemy produkty i usługi o ekologicznym charakterze. Stąd szczególny nacisk kładziemy na wykorzystanie elektronicznego obiegu dokumentów, zarówno pomiędzy nami i odbiorcami naszych usług, jak i między użytkownikami naszych systemów a ic

Wybrane certyfikaty/wyróżnienia:

  • Tytuł: „Najlepszy program komputerowy wspomagający zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem, 2008” z wyboru użytkowników w ramach konkursu Aplikacja Roku przeprowadzonego przez firmę Microsoft® dla Aplikacji Ramzes.
  • Medal Europejski dla usługi: „kompleksowe wsparcie technologiczno-powdrożeniowe” oraz dla produktu: „Aplikacja RAMZES – program dla firm” przyznane przez Komitet Integracji Europejskiej oraz BCC.
  • RekomendacjęStowarzyszenia Księgowych w Polsce obejmującą program    RAMZES – Księgi Handlowe w wersji 01.25.01 oraz Ramzes – Amortyzacja w wersji 05.28.06
  • Rekomendację Stowarzyszenia Ekspertów Finansowych i Doradców Podatkowych w Polsce dla Aplikacji – RAMZE
  • Certyfikat BRE Partner Gold dla Aplikacji Ramzes potwierdzający integrację programu z systemem bankowości elektronicznej BRE BANKU SA.   
  • Certyfikat Silver Certified Partnerprzyznawany za zgodność w zakresie jednostronnej wymiany danych pomiędzy Aplikacją Ramzes a Systemem Bankowości Internetowej BusinessNet
  • Potwierdzenie zgodnej współpracy Aplikacji Ramzes z systemem bankowości internetowej PekaoBIZNES24 w zakresie eksportu i importu wyciągów bankowych.

 

 

 

Laureat w latach:

2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box