BIPROMASZ Sp. z o.o. sp. k.

BIPROMASZ Sp. z o.o. sp. k.

ul. Bronikowskiego 8
85-426Bydgoszcz

 52 379 93 10
 52 379 93 11
 www.bipromasz.pl

Biuro Projektowo-Handlowe BIPROMASZ jest firmą prowadzącą działalność od 2000 roku w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz projektowania i produkcji maszyn z napędami hydraulicznymi. Głównymi kierunkami działalności firmy są: sprzedaż elementów hydrauliki siłowej, projektowanie maszyn i urządzeń oraz produkcja i serwis maszyn. Jesteśmy dystrybutorem firmy PARKER HANNIFIN, prowadząc sprzedaż tych produktów w naszych sklepach PARKER STORE w Bydgoszczy i w Toruniu. Firma posiada wysokokwalifikowaną kadrę inżynierską oraz wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń z napędami hydraulicznymi oraz budowie maszyn. Działalność handlowa i produkcyjna prowadzona jest w nowoczesnych, dobrze wyposażonych obiektach, umożliwiając szybką i kompleksową obsługę klienta.

Laureat w latach:

2010
2011
2013
2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box