Bozamet

BOZAMET sp. z o.o.

Ujrzanów 282 A
08-110 Ujrzanów

 www.bozamet.pl

Początki działalności przedsiębiorstwa Bozamet, sięgają 1989 roku, kiedy to firma zasłynęła jako lider w produkcji elementów do plandek oraz zabudów do pojazdów użytkowych.

Proces produkcji w pełnym zakresie odbywa się wewnątrz firmy i właśnie temu Bozamet zawdzięcza swoją wiodącą pozycję.

Bogaty i nowoczesny park maszynowyzapewnia firmie elastyczność i możliwość współpracy z Klientami w zakresie projektowania i produkcji prototypów, małych serii wyrobów a także produkcji wielkoseryjnej. Zespół ponad trzydziestu inżynierów pracuje na rzecz rozwoju tych produktów.

Nasze towary trafiają do krajów całego Kontynentu Europejskiego, a grono zadowolonych Klientów stale się powiększa. Ponad to, Firma Bozamet oferuje również produkcję i montaż konstrukcji stalowych, szeroki wachlarz komponentów dla branży kolejowej. 

W  2015 roku poszerzyliśmy portfolio o podzespoły do branży motoryzacyjnej produkowane w zakupionym w grudniu 2014 roku „Zakładzie ZPP AUTO” o olbrzymim potencjale wytwórczym w zakresie tłoczenia, zrobotyzowanego spawania, zgrzewania, malowania kataforetycznego i montażu.

Procesy realizowane w Spółce,są zgodne z systemami jakości ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz szeregiem certyfikatów branży kolejnictwa, spawalnictwa, konstrukcji stalowych.

Bozamet współpracuje z jednostkami naukowymi, obecnie realizuje projekt badawczo-rozwojowy, z sukcesem zakończyła kilka programów współfinansowanych ze środków unijnych.

Spółka nieprzerwanie inwestuje w nowoczesne maszyny, urządzenia i technologie, podnosi kwalifikacje wszystkich pracowników, dzięki czemu zaspokaja potrzeby Klientów zgodnie z hasłem: Nieustanny rozwój gwarancją sukcesu!

 

 

Laureat w latach:

2008
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box