Bozamet

BOZAMET sp. z o.o.

Ujrzanów 282 A
08-110 Ujrzanów

 www.bozamet.pl

Początki działalności przedsiębiorstwa Bozamet, sięgają 1989 roku, kiedy to firma zasłynęła jako lider w produkcji elementów do plandek oraz zabudów do pojazdów użytkowych.

Proces produkcji w pełnym zakresie odbywa się wewnątrz firmy i właśnie temu Bozamet zawdzięcza swoją wiodącą pozycję.

Bogaty i nowoczesny park maszynowyzapewnia firmie elastyczność i możliwość współpracy z Klientami w zakresie projektowania i produkcji prototypów, małych serii wyrobów a także produkcji wielkoseryjnej. Zespół ponad trzydziestu inżynierów pracuje na rzecz rozwoju tych produktów.

Nasze towary trafiają do krajów całego Kontynentu Europejskiego, a grono zadowolonych Klientów stale się powiększa. Ponad to, Firma Bozamet oferuje również produkcję i montaż konstrukcji stalowych, szeroki wachlarz komponentów dla branży kolejowej. 

W  2015 roku poszerzyliśmy portfolio o podzespoły do branży motoryzacyjnej produkowane w zakupionym w grudniu 2014 roku „Zakładzie ZPP AUTO” o olbrzymim potencjale wytwórczym w zakresie tłoczenia, zrobotyzowanego spawania, zgrzewania, malowania kataforetycznego i montażu.

Procesy realizowane w Spółce,są zgodne z systemami jakości ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz szeregiem certyfikatów branży kolejnictwa, spawalnictwa, konstrukcji stalowych.

Bozamet współpracuje z jednostkami naukowymi, obecnie realizuje projekt badawczo-rozwojowy, z sukcesem zakończyła kilka programów współfinansowanych ze środków unijnych.

Spółka nieprzerwanie inwestuje w nowoczesne maszyny, urządzenia i technologie, podnosi kwalifikacje wszystkich pracowników, dzięki czemu zaspokaja potrzeby Klientów zgodnie z hasłem: Nieustanny rozwój gwarancją sukcesu!

 

 

Laureat w latach:

2008
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box