solidna firma

ul. Nowa 28 G

44-352 Czyżowice

www.bruk.info.pl

www.modernline.info.pl

Jeden z najprężniej rozwijających się  producentów kostki i płyt brukowych na południu kraju oraz elementów z betonu architektonicznego w Polsce.Manufaktura sygnowana logo Modern Line znana jest miłośnikom betonowego designu nie tylko w kraju. Potwierdzeniem świetnej i rosnącej od 25 laty kondycji firmy są zdobywane corocznie prestiżowe certyfikaty i nagrody.

JEDNA FIRMA, 2 MARKI

Portfolio Bruk obejmuje dwie kolekcje:

Bruk –  w jej skład wchodzą kostka i płyty brukowe oraz uzupełniająca je betonowa galanteria. Zgodne z trendami i idące w parze z bogatą kolorystyką wzornictwo umożliwia kreowanie nawierzchni dopasowanych do preferencji użytkowników stawiających na nowoczesne wzory oraz tych wybierających tradycyjne rozwiązania. Kolekcja obejmuje kilkadziesiąt produktów z grupy standard i premium o różnych kształtach i wielkościach. Znajdziemy w niej szereg powierzchni tzw. szlachetnych (płukane, postarzane, łupane, melanże kolorystyczne).

Modern Line– to kolekcja produktów z betonu architektonicznego wykonana w technologii ręcznego odlewania. Manufaktura skierowana jest do miłośników dobrego designu oraz projektantów i architektów poszukujących nietypowych form betonowych. W skład linii wchodzą:

  • kostka brukowa z betonu wibroprasowanego
  • płyty tarasowe z betonu architektonicznego oraz wibroprasowanego
  • okładziny ścienne z betonu architektonicznego
  • meble z betonu architektonicznego do wnętrz
  • mała architektura ogrodowa i miejska, donice z betonu architektonicznego
  • produkty wykonywane na indywidualne zamówienie

Produkty Modern Line to połączenie nowoczesnej technologii i minimalistycznego wzornictwa w myśl zasady „mniej znaczy więcej”. Przybierają one różne, nierzadko efektowne formy. Zredukowana grubość ścian przy zachowaniu doskonałych parametrów wytrzymałościowych, satynowa w dotyku powierzchnia, możliwość łączenia z różnymi materiałami: drewnem, stalą, filcem – to tylko kilka najważniejszych cech wyrobów sygnowanych logo marki.

TECHNOLOGIE

Wdrażanie nowych technologii, a co za tym idzie, dostarczanie na rynek produktów spełniających jakościowe i estetyczne oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, to wynik pracy grona fachowców oraz posiadania profesjonalnego parku maszyn. Do innowacyjnych i unikalnych formuł technologicznych opracowanych przez producenta należą:  Bruk Color Quality(intensywne barwy nawierzchni), Bruk Protect Quality (odporność nawierzchni na wilgoć i brud), Anti-Grafitti Protection(ochrona mebli przed przyleganiem farb i olejów).

www.bruk.info.pl

www.modernline.info.pl

 

 
solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

Laureat w latach:

2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box