solidna firma

ul. Nowa 28 G

44-352 Czyżowice

www.bruk.info.pl

www.modernline.info.pl

Bruk to firma, która stawia na rozwój oraz nowoczesne rozwiązania. Świadomi zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów, kreujemy nową jakość produktu.  W naszą filozofię wpisujemy zmianę sposobu myślenia o kostce brukowej.  Odchodząc od utartych schematów działania, stawiamy na świadome zagospodarowanie przestrzeni, zmianę perspektywy postrzegania betonowych produktów oraz niepowtarzalny design. Suma tych działań skutkuje powstawaniem nowych i innowacyjnych rozwiązań produktowych. Do najważniejszych z nich zaliczyć możemy:

  1. a) kostka brukowa Vjetra® – u podstaw innowacyjności produktu stoi jego kształt: pozwala na zabudowanie nawierzchni w układach litym oraz przepuszczającym wodę do gruntu; umożliwia osiągnięcie niemal nieograniczenie wielu wzorów nawierzchni ażurowej (biologicznie czynnej), wpisując tym samym produkt w krąg nawierzchni EKO; wielokrotnie doceniony na arenie polskiego i międzynarodowego designu uzyskał takie nagrody jak: Dobry Wzór 2021, Red Dot Award 2022, Innowator Śląska 2021, Śląska Rzecz 2021, Dobry Design 2022.

  1. b) kostka Mandal® – stoi na przeciwległym biegunie minimalizmu i geometryzmu; wyróżnia się elegancją, kunsztem oraz dekoracyjnością. Wyjątkowy design wpisuje kostkę w krąg nawierzchni o nowoczesnej ornamentyce w duchu EKO. Pozwala na utworzenie 2 wzorów o procentowo różnym udziale powierzchni biologicznie czynnej i różnorodnym stopniu przepuszczalności wody do gruntu. To koncepcja wzornictwa funkcjonalnego, który łączy w sobie przemyślaną ekoideę oraz funkcje estetyczne

 

  1. c) nawierzchnia Galaxy – nietypowy efekt nawierzchniowy imitujący nieregularnie rozproszone kruszywo; połączenie kontrastowych kolorów białego i czarnego.

  1. d) nawierzchnia Trikolor – posiada zmniejszoną częstotliwość występowania kilku barw na jednym elemencie i wyraźniejsze oddzielenie łączonych kolorów na nawierzchni. To dlatego wizualnie bruk odbierany jest jako ułożony z kostek w 3 kolorach.

Po 30 latach działalności staliśmy się jednym z największych producentów betonowych produktów na południu Polski. Nasze osiągnięcia i sukcesy to wynik 3 podstawowych filarów, na których opieramy działalność: doświadczenie, kreatywny i kompetentny zespół oraz specjalistyczna wiedza. To dlatego nasza oferta z roku na rok jest coraz szersza i bardziej widoczna na rynku. Nasze portfolio obejmuje 2 marki:

BRUK – betonowe produkty nawierzchniowe, uzupełniająca je galanteria oraz ogrodzenia.  Innowacyjne wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna, bogactwo form oraz rodzajów powierzchni zyskują zwolenników wśród klientów stawiających zarówno na nowoczesne, jak i tradycyjne rozwiązania.

MODERN LINE – marka wyrobów z betonu skierowana do miłośników nowoczesnego designu w skandynawskim stylu. Obejmuje produkty z betonu architektonicznego oraz nawierzchnie brukowe. Utrzymana w duchu minimalizmu nawiązuje do wciąż aktualnych nurtów projektowych.

www.bruk.info.pl

www.modernline.info.pl

 

 

 

Laureat w latach:

2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box