solidna firma

ul. Nowa 28 G

44-352 Czyżowice

www.bruk.info.pl

www.modernline.info.pl

Jeden z najprężniej rozwijających się  producentów kostki i płyt brukowych na południu kraju oraz elementów z betonu architektonicznego w Polsce.Manufaktura sygnowana logo Modern Line znana jest miłośnikom betonowego designu nie tylko w kraju. Potwierdzeniem świetnej i rosnącej od 27 laty kondycji firmy są zdobywane corocznie prestiżowe certyfikaty i nagrody.

JEDNA FIRMA, 2 MARKI

Portfolio Bruk obejmuje dwie kolekcje:

Bruk ?  w jej skład wchodzą kostka i płyty brukowe oraz uzupełniająca je betonowa galanteria i ogrodzenia. Zgodne z trendami i idące w parze z bogatą kolorystyką wzornictwo umożliwia kreowanie nawierzchni dopasowanych do preferencji użytkowników stawiających na nowoczesne wzory oraz tych wybierających tradycyjne rozwiązania. Kolekcja obejmuje kilkadziesiąt produktów z grupy standard i premium o różnych kształtach i wielkościach. Znajdziemy w niej szereg powierzchni tzw. szlachetnych (płukane, łupane, melanże kolorystyczne).

Modern Line? to kolekcja produktów z betonu architektonicznego wykonana w technologii ręcznego odlewania. Manufaktura skierowana jest do miłośników dobrego designu oraz projektantów i architektów poszukujących nietypowych form betonowych. W skład linii wchodzą:

  • kostka brukowa z betonu wibroprasowanego
  • płyty tarasowe z betonu architektonicznego oraz wibroprasowanego
  • meble z betonu architektonicznego do wnętrz
  • mała architektura ogrodowa i miejska, donice z betonu architektonicznego
  • produkty wykonywane na indywidualne zamówienie

Produkty Modern Line to połączenie nowoczesnej technologii i minimalistycznego wzornictwa w myśl zasady ?mniej znaczy więcej?. Przybierają one różne, nierzadko efektowne formy. Zredukowana grubość ścian przy zachowaniu doskonałych parametrów wytrzymałościowych, satynowa w dotyku powierzchnia, możliwość łączenia z różnymi materiałami: drewnem, stalą, filcem ? to tylko kilka najważniejszych cech wyrobów sygnowanych logo marki.

TECHNOLOGIE

Wdrażanie nowych technologii, a co za tym idzie, dostarczanie na rynek produktów spełniających jakościowe i estetyczne oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, to wynik pracy grona fachowców oraz posiadania profesjonalnego parku maszyn. Do innowacyjnych i unikalnych formuł technologicznych opracowanych przez producenta należą: Bruk Color Quality (intensywne barwy nawierzchni w wyniku wykorzystywania do produkcji  m.in. barwników organicznych oraz białego cementu), Bruk Protect Quality (system zwiększający odporność nawierzchni na wilgoć i brud, ułatwiający jej czyszczenie), Anti-Grafitti Protection (ochrona małej architektury z betonu architektonicznego przed przyleganiem farb i olejów).

www.bruk.info.pl

www.modernline.info.pl

 

 
solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

solidna firma

Laureat w latach:

2018
2019
2020
2021

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box