BSK Return S.A.

BSK Return S.A.

ul. Towarowa 22
42-400Zawiercie

 32 67 09 670
 32 670 96 89
 www.bskreturn.com.pl

Spółka BSK Return S.A. pojawiła się na rynku polskim w 1992 roku jako firma branży hutniczo – złomowej. Obecnie prowadzi działalność w kilku podstawowych dziedzinach:

  • handel oraz przerób złomu stalowego i złomu metali nieżelaznych,
  • sprzedaż wyrobów hutniczych,
  • produkcja zbrojeń budowlanych,
  • produkcja konstrukcji stalowych,
  • odlewnia metali.

BSK Return S.A. posiada oddziały handlowe w Legnicy, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie oraz duży magazyn handlowy wyrobów stalowych w Zawierciu. Dużym atutem Spółki są zatrudnieni Przedstawiciele handlowi, za których pośrednictwem zaspakajamy potrzeby klientów w wyroby stalowe na całym terytorium Polski, a co za tym idzie rozszerzamy grono naszych dostawców złomowych.
Silnie zbudowana Grupa Kapitałowa BSK RETURN S.A. stworzona  z prężnie działających Spółek branży hutniczo-złomowej oraz produkcyjnej, wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra kierownicza, handlowa oraz prężny i zgrany zespół pracowników mają duży wpływ na dystrybucję i sprzedaż asortymentu oferowanego przez Spółkę nie tylko w Polsce ale i też za granicami kraju. Posiadane przez firmę BSK Return certyfikaty świadczą o solidności, rzetelności i wiarygodności działań na rynku polskim jak i za granicami kraju.

Laureat w latach:

2002
2003
2004
2005
2007
2011
2012

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box