BSK Return S.A.

BSK Return S.A.

ul. Towarowa 22
42-400Zawiercie

 32 67 09 670
 32 670 96 89
 www.bskreturn.com.pl

Spółka BSK Return S.A. pojawiła się na rynku polskim w 1992 roku jako firma branży hutniczo – złomowej. Obecnie prowadzi działalność w kilku podstawowych dziedzinach:

  • handel oraz przerób złomu stalowego i złomu metali nieżelaznych,
  • sprzedaż wyrobów hutniczych,
  • produkcja zbrojeń budowlanych,
  • produkcja konstrukcji stalowych,
  • odlewnia metali.

BSK Return S.A. posiada oddziały handlowe w Legnicy, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie oraz duży magazyn handlowy wyrobów stalowych w Zawierciu. Dużym atutem Spółki są zatrudnieni Przedstawiciele handlowi, za których pośrednictwem zaspakajamy potrzeby klientów w wyroby stalowe na całym terytorium Polski, a co za tym idzie rozszerzamy grono naszych dostawców złomowych.
Silnie zbudowana Grupa Kapitałowa BSK RETURN S.A. stworzona  z prężnie działających Spółek branży hutniczo-złomowej oraz produkcyjnej, wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra kierownicza, handlowa oraz prężny i zgrany zespół pracowników mają duży wpływ na dystrybucję i sprzedaż asortymentu oferowanego przez Spółkę nie tylko w Polsce ale i też za granicami kraju. Posiadane przez firmę BSK Return certyfikaty świadczą o solidności, rzetelności i wiarygodności działań na rynku polskim jak i za granicami kraju.

Laureat w latach:

2002
2003
2004
2005
2007
2011
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box