CERTES Sp. z o.o.

CERTES Sp. z o.o.

ul. Wał Miedzeszyński 552 C
03-994Warszawa

 22 353 82 20
 22 353 82 21
 www.certes.pl
Naszą misją jest podnoszenie skuteczności poprzez ciągłe dostarczanie nowej wiedzy, rozwijanie umiejętności oraz inspirowanie innych do zmian i samorealizacji. Chcemy współuczestniczyć w osiąganiu sukcesów naszych klientów oraz wspierać ich w budowaniu przewagi konkurencyjnej w zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Nasze działania zmierzają do tego, by aktywnie poszukiwać nowych możliwości i rozwiązań, które stawać się będą motywacją do podejmowania nowych wyzwań – dla nas i naszych Klientów.

Wartości są dla nas drogowskazem w drodze do sukcesu, przewodnikiem postępowania wobec współpracowników, klientów, dostawców i partnerów biznesowych. Słowo „CERTES” z łac. oznacza „pewność”, „solidność” i tak realizujemy swoje zadania.

Kompetencje – każdy przedstawiciel naszej firmy ma wiedzę, odpowiednie umiejętności intra i interpersonalne, oraz doświadczenie zawodowe pozwalające na efektywną pracę. Uznajemy, że tak wiedza, jak i umiejętności nie są niczym stałym i nadanym, dlatego nie ustajemy w ciągłym rozwijaniu swoich kompetencji.

Innowacyjność i kreatywność, to ciągły, niekończący się proces wdrażania nowatorskich rozwiązań. To bieg za nowymi trendami, potrzebami naszych klientów, zmieniającą się rzeczywistością. To tworzenie kreatywnych programów i ćwiczeń pozwalających uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Pasja i stałe wyzwania to chęć bycia z ludźmi i ciągłego rozwijania siebie. To oddanie się naszym osobistym pasjom, które często bywają inspiracją, motorem do podejmowania nowych wyzwań zawodowych.

Nie zadajemy sobie pytań, dlaczego coś się nie udaje, tylko w jaki sposób możemy to zmienić. Każda zmiana bowiem dla nas jest motorem do tego, by nauczyć się nowego, i by potem dzielić się tym co odkrywamy i czego się nieustannie uczymy.

Laureat w latach:

2011
2012
2013

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box