Compass Money Sp. z o.o.

Compass Money Sp. z o.o.; Legnica

ul. Rycerska 24 (Legnicki Park Technologiczny Letia S.A)
59-220 Legnica

 22 123 02 21

Firma Compass Money zajmuje sie doradztwem finansowym, kredytowym i ubezpieczeniowym dla klientów indywidualnych oraz biznesowych – małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczy usługi w zakresie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, mieszakniowych oraz pożyczek z wyłączeniem weryfikacji BIK.  Ponadto oferuje leasing samochodów, maszyn, urzadzeń biurowych i sprzętu medycznego. Compass Money oferuje również pożyczki na dowód oraz kredyty na spłatę windykowanych zobowiązań. Ponadto firma wyróznia swoich stałych klientów, umożliwiając im opłacanie rachunków za darmo.

Nieustannie optymalizujemy swoją ofertę, jednocześnie dbając o podnoszenie standardów wewnętrznych związanych z obsługą klientów. Profesjonalne podejście i dostosowanie warunków do indywidualnych oczekiwań pozwalają firmie z sukcesem rozwijać działalność i realizować najbardziej wymagające potrzeby klientów na rynku finansów.

Doskonałą współpracę z firmą zapewnia kompleksowa obsługa świadczona przez  wykwalifikowanych pracowników Compass Money, nastawionych na udzielanie wsparcia, doradztwo i stwarzanie klientom komfortowych warunków, często w bardzo trudnych sytauacjach życiowych lub w wymagającym środowisku biznesowym.

Wybór odpowiedniej firmy, której powierzamy finanse, rzutuje na naszą przyszłość, dlatego warto podjąć słuszną decyzję, gwarantująca nam stabilność i bezpieczeństwo. Compass Money na każdym kroku dba o spokojny sen swoich klientów tak, aby to finanse pracowały dla nich a nie odwrotnie.

Laureat w latach:

2014
2015

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box