Compass Money Sp. z o.o.

Compass Money Sp. z o.o.; Legnica

ul. Rycerska 24 (Legnicki Park Technologiczny Letia S.A)
59-220 Legnica

 22 123 02 21

Firma Compass Money zajmuje sie doradztwem finansowym, kredytowym i ubezpieczeniowym dla klientów indywidualnych oraz biznesowych – małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczy usługi w zakresie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, mieszakniowych oraz pożyczek z wyłączeniem weryfikacji BIK.  Ponadto oferuje leasing samochodów, maszyn, urzadzeń biurowych i sprzętu medycznego. Compass Money oferuje również pożyczki na dowód oraz kredyty na spłatę windykowanych zobowiązań. Ponadto firma wyróznia swoich stałych klientów, umożliwiając im opłacanie rachunków za darmo.

Nieustannie optymalizujemy swoją ofertę, jednocześnie dbając o podnoszenie standardów wewnętrznych związanych z obsługą klientów. Profesjonalne podejście i dostosowanie warunków do indywidualnych oczekiwań pozwalają firmie z sukcesem rozwijać działalność i realizować najbardziej wymagające potrzeby klientów na rynku finansów.

Doskonałą współpracę z firmą zapewnia kompleksowa obsługa świadczona przez  wykwalifikowanych pracowników Compass Money, nastawionych na udzielanie wsparcia, doradztwo i stwarzanie klientom komfortowych warunków, często w bardzo trudnych sytauacjach życiowych lub w wymagającym środowisku biznesowym.

Wybór odpowiedniej firmy, której powierzamy finanse, rzutuje na naszą przyszłość, dlatego warto podjąć słuszną decyzję, gwarantująca nam stabilność i bezpieczeństwo. Compass Money na każdym kroku dba o spokojny sen swoich klientów tak, aby to finanse pracowały dla nich a nie odwrotnie.

Laureat w latach:

2014
2015

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box