DELTA-TELKOM

DELTA-TELKOM Sp.J.

ul. Ligocka 41A
44-105 Gliwice

 +48 32 27 87 007
 www.deltatelkom.pl

Delta – Telkom Sp.j od blisko 30 lat specjalizuje się w wykorzystywaniu najnowszych osiągnieć techniki z zakresu telekomunikacji, zabezpieczeń oraz informatyki, które służą przedsiębiorstwom do zwiększenia ich wydajności i zysków.

Jako główny zakres działalności, Delta – Telkom obrała branżę telekomunikacyjną w której wdraża m.in. rozwiązania UC (Ujednoliconej komunikacji) dzięki którym przedsiębiorstwa poprzez zintegrowanie wielu kanałów komunikacyjnych (tj. np. telefon, mail, faks, komunikator, tele/wideokonferencje) oraz zwiększenie wydajności pracy zespołów mobilnych, znacząco poprawiły obsługę klienta, komunikację pracowników i satysfakcję z pracy, a co za tym idzie, rentowność firmy.

Delta – Telkom w branży teleinformatycznej specjalizuje się od początku swojego działania i jako wieloletni partner producentów Siemens i  Unify ma na swoim koncie mnóstwo wdrożeń szytych na miarę konkretnego klienta.

W zakresie działalności w tym sektorze wchodzi:

 • Outsourcing infrastruktury teletechnicznej, central telefonicznych, serwerów telekomunikacyjnych,
 • serwis i konserwacja central telefonicznych, serwerów telekomunikacyjnych IP,
 • wdrażanie systemów obsługi klienta Contact Center,
 • wdrażanie rozwiązań telefonii IP,
 • budowa certyfikowanego okablowania strukturalnego,
 • budowa sieci telekomunikacyjnych miedzianych oraz światłowodowych,
 • naprawa każdego rodzaju kabli teletechnicznych miedzianych oraz światłowodowych,
 • modernizacja istniejącego okablowania, serwerowni, szaf kablowych, szaf    dystrybucyjnych itp,
 • montaż, wymiana oraz modernizacja central telefonicznych cyfrowych i analogowych.

Delta – Telkom również jako partner operatorów telekomunikacyjnych tj. 3s, T-mobile, Netia, Orange itd. zajmuje się sporządzaniem audytów telekomunikacyjnych mających na celu dobór optymalnego rozwiązania dla klienta.

W zakresie informatyki jako partner takich producentów jak m.in.; Extreme Networks czy Huawei, Delta – Telkom oferuje:

 • Okresowy przegląd i modernizację sprzętu komputerowego
 • aktualizację użytkowanych systemów i oprogramowania
 • doradztwo w doborze sprzętu i oprogramowania
 • szkolenia użytkowników
 • projektowanie, budowę i modernizacjęsieci LAN, WAN, VPN, bezprzewodowe  Wireless     (Wi – Fi) monitoring sieci Ethernet
 • instalacja, konfiguracja i nadzór serwerów
 • pomoc w wyborze dostawcy Internetu, urządzeń dostępowych i ich konfiguracji
 • wdrożenie systemów wspomagających zarządzanie

Jako partner najbardziej renomowanych producentów w zakresie zabezpieczeń tj. m.in. Bosh, Hikvision, Virdi. Delta- Telkom wdraża rozwiązania z zakresu:

KD – kontrola dostępu (m.in. zamki, czujniki, systemy sieciowe, zestawy dla kart zbliżeniowych…)

SSNiW – systemy alarmowe (m.in. centrale alarmowe, czujniki, sygnalizatory, moduły GSM, radiolinie…

CCTV – monitoring wizyjny analogowy oraz cyfrowy IP  (m.in. kamery przemysłowe, monitory, urządzenia do rejestracji obrazu, obiektywy…)

Dysponując wykwalifikowaną kadrą inżynierów oraz doradców, od wielu lat współpracujemy w zakresie doradztwa, serwisu i wdrażania nowych rozwiązań, z wieloma firmami i grupami kapitałowymi, które z zaufaniem zdecydowały się na współpracę z nami, czego dowodem są licznie zgromadzone przez nas referencje, zarówno dotyczące naszej pracy w zakresie teleinformatyki, jak i zabezpieczeń i informatyki.

 

 

Laureat w latach:

2002
2002 2004
2003
2005
2006
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box