DOBROWOLSCY Sp. z o.o. ; Wadowice Górne

DOBROWOLSCY SP. Z O.O.
39-308 WADOWICE GÓRNE 93
+ 48 14 666 2000
dobrowolscy@dobrowolscy.pl
www.dobrowolscy.pl

 

Marka Dobrowolscy od ponad dwóch dekad przywodzi na myśl wyśmienity smak, który łączy przy stołach pokolenia zarówno na co dzień, jak i od święta. Wartości, które stoją za tym znakiem, towarzyszą mu od samego początku. Dziś licząca ponad 600 pracowników Spółka, siłą kompetencji fachowego personelu, możliwościami technologicznymi oraz skalą działania wyrasta znacznie poza ramy przedsiębiorstwa typowo familijnego. Zachował się jednak jego najcenniejszy wyróżnik: codzienna czuła troska właścicieli o to, by wadowickie wędliny były najlepszymi produktami, a pracownicy usatysfakcjonowani z wykonywanej pracy.

W codziennej pracy chcemy kierować się poniższymi wartościami: Satysfakcja konsumenta jest najważniejsza; Odpowiedzialność i efektywność w działaniu; Innowacyjność, kreatywność i otwartość na nowe pomysły; Pasja, zaangażowanie i jakość we wszystkim co robimy; Zaufanie, uczciwość i szacunek we wszystkich relacjach.

Tradycyjnie Wędzone i Bracia Dobrowolscy to wiodące marki Premium firmy. Wędliny te swój doskonały smak zawdzięczają tradycyjnemu wędzeniu w prawdziwej komorze wędzarniczej, dokładnie tak, jak robili to nasi dziadkowie. Nawiązaniem do tradycji są również doskonałe receptury, marynowanie w zalewach i użycie starannie wyselekcjonowanego surowca.

 Poza swoimi niezaprzeczalnymi zaletami takimi jak smak, aromat i receptura produkty marki „Tradycyjnie Wędzone” spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące zawartości wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA), które zaczną obowiązywać w Polsce od września 2017 roku.

 

Laureat w latach:

2004
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box