DOBROWOLSCY Sp. z o.o. ; Wadowice Górne

DOBROWOLSCY SP. Z O.O.
39-308 WADOWICE GÓRNE 93
+ 48 14 666 2000
dobrowolscy@dobrowolscy.pl
www.dobrowolscy.pl

 

Marka Dobrowolscy od ponad dwóch dekad przywodzi na myśl wyśmienity smak, który łączy przy stołach pokolenia zarówno na co dzień, jak i od święta. Wartości, które stoją za tym znakiem, towarzyszą mu od samego początku. Dziś licząca ponad 600 pracowników Spółka, siłą kompetencji fachowego personelu, możliwościami technologicznymi oraz skalą działania wyrasta znacznie poza ramy przedsiębiorstwa typowo familijnego. Zachował się jednak jego najcenniejszy wyróżnik: codzienna czuła troska właścicieli o to, by wadowickie wędliny były najlepszymi produktami, a pracownicy usatysfakcjonowani z wykonywanej pracy.

W codziennej pracy chcemy kierować się poniższymi wartościami: Satysfakcja konsumenta jest najważniejsza; Odpowiedzialność i efektywność w działaniu; Innowacyjność, kreatywność i otwartość na nowe pomysły; Pasja, zaangażowanie i jakość we wszystkim co robimy; Zaufanie, uczciwość i szacunek we wszystkich relacjach.

Tradycyjnie Wędzone i Bracia Dobrowolscy to wiodące marki Premium firmy. Wędliny te swój doskonały smak zawdzięczają tradycyjnemu wędzeniu w prawdziwej komorze wędzarniczej, dokładnie tak, jak robili to nasi dziadkowie. Nawiązaniem do tradycji są również doskonałe receptury, marynowanie w zalewach i użycie starannie wyselekcjonowanego surowca.

 Poza swoimi niezaprzeczalnymi zaletami takimi jak smak, aromat i receptura produkty marki ?Tradycyjnie Wędzone? spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące zawartości wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA), które zaczną obowiązywać w Polsce od września 2017 roku.

 

Laureat w latach:

2004
2018
2019
2020
2021
2022
2023

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box