Dom finansowy

Dom Finansowy QS S.A.

ul. Chłopska 53
80-350 Gdańsk

 +48 58 766 86 86
info@dfqs.pl

Stawiamy na jakość i rzetelność

Dom Finansowy QS od 2001 roku jest wiodącym pośrednikiem w sektorze consumer finance, najdłużej działającym w Polsce. Od momentu powstania do dnia dzisiejszego firma nawiązała współpracę z ponad 6000 agencjami pośrednictwa kredytowego. Oferuje kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne i dla firm oraz pożyczki pozabankowe. DFQS współpracuje z kluczowymi bankami i firmami pożyczkowymi na rynku pośrednictwa kredytowego w Polsce.

Firma dociera do coraz większej i bardziej zróżnicowanej grupy Klientów, dzięki bogatej ofercie oraz szerokiej sieci dystrybucji za pośrednictwem profesjonalnych agencji na terenie całej Polski. DFQS stawia na jakość obsługi i elastyczność we współpracy z Agentami oraz dba o jakość portfela kredytowego generowanego dla Partnerów biznesowych.

Jednym z najważniejszych celów firmy jest budowanie wartości swoich Partnerów, a w szczególności sieci agencyjnej. DFQS reaguje na potrzeby Agentów i pomaga im rozwijać biznes na coraz trudniejszym, konkurencyjnym rynku.

Oprócz działalności w zakresie pośrednictwa kredytowego, DFQS świadczy od 2009 roku również usługi windykacyjne. Firma prowadzi odzysk poprzez windykację telefoniczną i terenową od osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługuje portfele największych banków oraz instytucji finansowych w Polsce.

Dom Finansowy QS stawia na rzetelność i profesjonalizm o czym świadczą wyróżnienia i nagrody przyznane firmie na przestrzeni ostatnich lat. Spółka otrzymała Gazele Biznesu, kilkakrotnie Laur Klienta oraz Laur Klienta Grand Prix a także certyfikaty: Rzetelni w Biznesie, Wiarygodności Biznesowej, Zasady Dobrych Praktyk. DFQS jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

 

 

Laureat w latach:

2014
2015
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box