DOM WINA Sp. z o.o.

DOM WINA Sp. z o.o.

ul. Balicka 255
30-198Kraków

 12 638 13 80
 12 626 56 50
 www.domwina.pl

Dom Wina powstał jako miejsce urzeczywistnienia pragnień odrodzenia kultury wina, jako chęć dzielenia winiarskich pasji z wszystkimi, którzy nie wyobrażają sobie codzienności bez blasku szkarłatu w napełnionej lampce. Dom Wina i Klub Domu Wina zapraszają miłośników win, handlowców, indywidualnych klientów, internautów do wkroczenia we wspaniały, ogromny winiarski świat, który odkrywa sam i który chce, aby stał otworem przed innymi. Od 1996 roku importuje wina z całego świata. W 2000 roku powstał Klub Domu Wina, który zrzesza pasjonatów tego szlachetnego trunku i zajmuje się krzewieniem w Polsce kultury picia wina. Sukcesy statuetka Gazel Biznesu, Gepardów Biznesu, certyfikat Przejrzysta Firma.

Laureat w latach:

2010

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box