Ecovis System Rewident Sp. z o.o.

ul. Garażowa 5a,
02-651 Warszawa

 22 380 0 380
 22 380 0 381
 www.system-rewident.com.pl

Ecovis System Rewident Sp. z o.o. to niezawodny doradca, świadczący kompleksowe usługi audytorskie, księgowo-podatkowe oraz kadrowo- płacowe na najwyższym poziomie. Łącząc doświadczenie z innowacyjnością, dostarczamy naszym  klientom rzetelnych i wiarygodnych informacji.

Spółka istnieje na polskim rynku od 1995 roku, a od 2007 działa w ramach międzynarodowej sieci ECOVIS, funkcjonującej na rynku usług audytorskich, prawniczych, doradztwa gospodarczego, podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w wielu krajach Europy, a także w Azji i USA.

Nasze członkostwo w ECOVIS daje nowe jakościowo możliwości, a rozległa sieć oddziałów na całym świecie zapewnia wsparcie naszym klientom praktyczne w każdym miejscu prowadzenia działalności.

Jesteśmy członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Polsko-Szwajcarskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Jesteśmy również liderem – koordynatorem Mazowieckiego Klastra Audytu i Konsultingu.

Certyfikat Solidnej Firmy to dodatkowe potwierdzenie dla naszych klientów, że jesteśmy wiarygodną i solidną spółką, której mogą zaufać. Jest rozpoznawalnym na rynku znakiem, przyczyniającym się do budowy pozytywnego i cieszącego się zaufaniem wizeru

Świadczymy usługi w zakresie:

  •  badania sprawozdań finansowych,
  • przeglądu ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • doradztwa podatkowego,
  • doradztwa gospodarczego,
  • obsługi kadrowo-płacowej,
  • projektów UE,
  •  inwentaryzacji,
  • szkoleń obligatoryjnych.

W zakresie wymienionych usług posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzone procedury, potwierdzone Certyfikatem ISO 9001:2015.

TERMINOWOŚĆ

Terminowo i w ustalonym budżecie wykonujemy zlecone nam prace. Dobra organizacja pracy i przyjęta strategia prowadzi do efektywnie wykonanej usługi i zadowolenia klienta.

Na zapytania klienta odpowiadamy w ciągu 24h.

DORADZTWO

Wspieramy naszych klientów poprzez kompleksowe doradztwo, dobieramy najlepsze rozwiązania, aby usługa spełniła wszystkie oczekiwania.

DOPASOWANE CENY

Proponujemy rozwiązania dopasowane do aktualnych potrzeb naszych klientów.

DOŚWIADCZENIE

Przez 20 lat działalności na rynku usług księgowych i audytorskich wypracowaliśmy sprawdzone i bezbłędnie działające procedury, dzięki którym świadczymy usługi profesjonalnie i precyzyjnie. Jesteśmy dumni z szerokiej bazy klientów, którzy nam zaufali i pozostają z nami od wielu lat.

LUDZIE

Dzięki niewielkiej rotacji pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość obsługi każdego projektu przez ten sam dobrze wykwalifikowany zespół osób. Zwiększa to efektywność pracy i jest szczególnie istotne przy kontraktach długookresowych.

UNIKALNOŚĆ

Pracujemy według sprawdzonych rozwiązań oraz z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań. Nie musisz znać się na branży, wystarczy, że jesteś specjalistą we własnej działalności – my zajmiemy się resztą.

 

 

Laureat w latach:

2004
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box