EIP Sp. z o.o.

EIP Sp. z o.o.

ul. Inflancka 5/57
00-189 Warszawa

 +48 22 339 18 60
 +48 22 266 01 27
 www.eip.pl

W EIP każdego dnia wspieramy biznes Klientów. Dostarczamy najlepsze produkty i usługi na rynku IT, które stają się solidną inwestycją w rozwój firmy. Priorytetem są dla nas jakość, wydajność i zrównoważony rozwój. W wyniku dynamicznego rozwoju, spółka została podzielona na dwa obszary kompetencyjne, które na zasadzie synergii, zapewniają Klientom pełen zakres usług. Działy EIP Professional Services oraz EIP Business Software ściśle ze sobą współpracują, nie tylko na poziomie przygotowania rozwiązań dla Klienta, ale też stałej opieki nad projektem czy obsługi help desk.

1. EIP Professional Services
Zespół ekspertów specjalizuje się w usługach zarządzanych (ang. Managed IT Services) w zakresie obsługi aplikacji, zarządzania data center i bazami danych, back-upem, serwerami i zarządzaniem siecią firmową, a także monitoringiem ruchu i sieci oraz bezpieczeństwem.
EIP korzysta z najnowszego sprzętu i technologii dostępnych na rynku oraz współpracuje z vendorami jako autoryzowany partner serwisowy. Firma gwarantuje swoim Klientom całodobowe wsparcie, a wszystkie zadania dotyczące rozwiązań technologicznych i bezpieczeństwa są realizowane przez certyfikowanych inżynierów. Istotną specjalizacją jest również budowanie nowoczesnych miejsc pracy, tzw. workplace innovation w oparciu o rozwiązania do współpracy. W swoim portfolio firma posiada referencyjne projekty dla globalnych klientów.

Strategiczni partnerzy technologiczni: Cisco Systems, IBM / Lenovo, Juniper Networks, Hitachi Data Systems, VMware.

2. EIP Business Software
Specjaliści EIP łączą znajomość technologii z celami biznesowymi Klienta oraz jego otoczeniem rynkowym. Dzięki temu, korzystając z szerokiego portfolio dostępnych produktów, oferują nowoczesne rozwiązania, które pomagają w maksymalizacji zysków z inwestycji IT. Projektujemy rozwiązania oparte o najlepsze dostępne produkty. Crossowa znajomość technologii, pozwala nie tylko na dostosowanie poszczególnych narzędzi do oczekiwań i specyfiki biznesu Klienta, ale również na budowę dedykowanych, niekonwencjonalnych rozwiązań.

Możliwość połączenia usług wyspecjalizowanych działów sprawia, że firma EIP gwarantuje swoim klientom kompleksowe wsparcie wyprzedzając inne dostępne na rynku usługi. Buduje stabilne środowiska IT sprawiając, że software i infrastruktura techniczna precyzyjnie się uzupełniają.

Partnerzy Strategiczni: Microsoft, LSRetail.
Produkty: Microsoft: Dynamics NAV, AX, Dynamics 365, Power BI, CRM, Office 365, AZURE; SAP One.

 

 

Laureat w latach:

2012
2017

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box