elektrix

 

ELEKTRIX S.A.

ul. Bukietowa 5 lok. U1
02-650 Warszawa

 22 844 71 33
 22 844 17 65
 www.elektrix.com.pl

ELEKTRIX Sp. z o. o. rozpoczęła działalność w roku 2001. Posiada: koncesję na obrót energią elektryczną (nr OEE/356/4439/W/1/2003/MW), koncesję na dystrybucję energii elektrycznej (nr DEE/30/4439/W/OWA/2006/BH) oraz taryfę energii elektrycznej zatwierdzoną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Skuteczne funkcjonowanie w obrębie sektora energetycznego stało się możliwe dzięki powstaniu wolnego rynku energii, którego warunkiem istnienia jest zasada dostępu stron trzecich TPA (z ang. Third Party Access). Umożliwia ona odbiorcy finalnemu indywidualnie i swobodnie wybierać dostawcę energii (wytwórcę lub pośrednika), który zaoferuje najniższą cenę i najlepsze warunki dostaw. Spełniając te wymogi ELEKTRIX stał się dostawcą energii do ponad 70 podmiotów gospodarczych na terenie kraju, w tym dla polskiego przemysłu obronnego, farmaceutycznego oraz cementowego, a liczba potencjalnych klientów decydujących się na współpracę z nami ciągle wzrasta. Naszym celem jest danie naszym klientom szansy wykorzystania możliwości, jakie wynikają z dowolnego wyboru dostawcy energii przy jednoczesnym dążeniu do zapewnienia najwyższego standardu obsługi i konkurencyjnego poziomu cen.

 

 

Laureat w latach:

2010
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box