ENBUD sp. z o.o.

Laskowa 770 ,
34-602 Laskowa, 

 www.enbud.eu

Firma „ENBUD” powstała w 2000r. początkowo jako jednoosobowa firma, która zajmowała się drobnymi pracami budowlanymi. Następne lata przyniosły dynamiczny rozwój czego efektem jest powstanie firmy  F.H.U „ENBUD” s.c. Stawiając czoła coraz to nowszym i większym przedsięwzięciom, nasza firma zajęła się generalnym wykonawstwem stanów surowych.

W roku 2007 wybudowała pierwsze mieszkania wielorodzinne w Krynicy a następnie – w roku 2008 –  zaangażowaliśmy się w budowę osiedla „Pod dębem” w Krakowie przy ul. Komuny Paryskiej. Prace obejmowały kompleksowe przygotowanie i montaż stali zbrojeniowej. W roku 2008 wykonywaliśmy również  prace murowe na budynku wielorodzinnym o pow. 4000m2 w Krakowie   blok  „Na Kozłówku” jak również  prace przy budowie marketu elektronicznego Media Markt w Nowym Sączu.

Kolejne inwestycje w roku 2009 to między innymi- budowa budynku wielorodzinnego na os. Wiślane Tarasy blok nr.3, budowa domków w zabudowie szeregowej w Krakowie przy ul. Komuny Paryskiej. W roku 2010 rozpoczęliśmy współpracę z firmą INSTAL Kraków dla której firma ENBUD s.c. wykonała zespół Apartamentów jako  generalny  wykonawca w Zakopanym przy ul. Małe Żywczańskie.

Mając na celu ciągły rozwój rozszerzyliśmy ofertę o budowę tarasów drewnianych  oraz elewacji. Rozpoczęliśmy również import drewna profilowanego z krajów skandynawskich. W tym czasie realizowaliśmy między innymi remont i wymianę zabytkowej elewacji na budynku „Księżówka” w Zakopanem

Następny etap rozwoju firmy to rozpoczęcie w 2010 roku budowy kolejnego budynku os. Wiślanych Tarasów blok nr.6, ponad 200 mieszkań, budowa  prace żelbetowe na tych inwestycjach  zostały zakończone jesienią 2011 roku.

W roku 2011 firma „ENBUD” zmieniła osobowość prawną i stała się firmą  „ENBUD” Sp. z o.o. Wiosną 2011 również rozpoczęto inwestycje w Warszawie dla firmy RE-Bau – budowa budynku wielorodzinnego na osiedlu EKO- Park „Grazioso”.Apartamenty na Mokotowie, następnie jesienią rozpoczęto budowę stanu surowego Hotelu „Novotel” również dla firmy Re-Bau w Łodzi. Przy ul. H. Sienkiewicza.

Ponadto firma wykonuje wiele mniejszych zadań takich jak wykonawstwo generalne elewacji i tarasów drewnianych i w dalszym ciągu planuje rozwój, dostosowuje się również do trendów rynkowych panujących w obecnych czasach.

 

Laureat w latach:

2019

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box