Eniro Polska sp. z o.o.

Eniro Polska sp. z o.o.

ul. Domaniewska 41, Mercury
02-672Warszawa

 801 801 600
 22 289 20 01
 www.eniro.pl
Eniro Polska zajmuje wiodącą pozycję na rynku wyszukiwania lokalnego.

Główną marką jest Panorama Firm, zawierająca bazę danych o ponad 2,4 mln firm, dostarczana użytkownikom jako wyszukiwarka panoramafirm.pl, aplikacje mobilne (iPhone, Android), wyszukiwarka mobilna m.pf.pl, katalogi oraz usługa użyczania bazy danych.

Panorama Firm oferuje także serwis mapowy mapa.panoramafirm.pl.

Sukcesy: Superbrand, Business Superbrand, Firma Przyjazna Klientowi, Solidny Pracodawca, Złoty Laur Klienta, wyróżnienie w plebiscycie Magazynu Internet, Gazela Biznesu. Eniro Polska jest członkiem Business Centre Club.

Laureat w latach:

2004
2005
2006
2007
2008
2009
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box