solidna firma

ENVIO GROUP POLAND SP. Z O.O. SP.K.

Jagiellońska 21
85-097 Bydgoszcz

+48 52 330 29 20 

e-mail: biuro@enviogroup.pl

www.enviogroup.com

Envio Group Poland Sp. z o.o. sp. k. jest firma spedycyjną organizująca transport towarów na terenie Europy oraz Azji. Firma powstała w 2013 r. na bazie doświadczeń zdobytych przez Prezesa Zarządu Pana Karola Cygana. Wykształcenie logistyczne dało nam wiedzę a posiadane umiejętności potwierdza Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Rzeczy. Stawiamy na przejrzystość i wiarygodność. Dbamy nie tylko o zyski ale przede wszystkim o poszanowanie klientów i pracowników. Tworząc firmę stabilną finansowo, zyskaliśmy zaufanie naszych podwykonawców. Dzięki temu firma może pozwolić sobie na elastyczność wobec kontrahentów. Zawsze staramy się poznać ich priorytety, aby skierować instrumenty logistyczne we właściwym kierunku.

Laureat w latach:

2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box