Eurobox Polska sp. z o. o.

Przesiadłów 1
97-225 Ujazd

 www.dunapack-eurobox.pl

EUROBOX Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład dywizji DUNAPACK Packaging, będącej częścią Prinzhorn Holding, największego branżowego producenta papieru, tektury falistej i opakowań w Europie Środkowej.

DUNAPACK EUROBOX gdyż pod takim brandem Firma występuje na rynku, jest wiodącym w Polsce producentem opakowań z tektury falistej istniejącym od roku 1998. Firma specjalizuje się w opakowaniach wielokolorowych gotowych na półkę tzw. HQP & SRP dla wielu branż, głównie dla szeroko pojętej branży spożywczej. Jakość produkcji gwarantowana jest certyfikatami ISO9001, ISO14001, BRC AA i FSC.

Procesy produkcyjne prowadzimy w oparciu o korzystanie z międzynarodowej wiedzy Dunapack Packaging z zastosowaniem nowoczesnej technologii, uwzględniając zasady dobrej praktyki produkcyjnej.

Bezpieczeństwo higieniczne wyrobu zapewniamy poprzez identyfikowanie wszystkich potencjalnych zagrożeń, szacowanie i zarządzanie ryzykiem ich wystąpienia – jesteśmy firmą przyjazną środowisku.

W tym czasie wyrobiła sobie uznanie na rynku, a jej jakość i świadczony serwis stanowią wzór dla całego sektora. Firma postrzegana na rynku jako solidny, innowacyjny i otwarty na pomysły partnera dostawca. Popyt na produkty Dunapack Eurobox przerósł możliwości produkcyjne, dlatego koniecznym stało się wybudować drugą fabrykę. Wybór kolejnej lokalizacji padł na miejscowość Lubliniec, którego położenie komponuje się z strategią rozwoju biznesu w Polsce. Nowa lokalizacja pozwoli zwiększyć udział w rynku, obniżyć koszty, a także podniesie elastyczność funkcjonowania grupy. Planowana inwestycja zamknie się kwotą co najmniej 170 mln zł oraz wzrostem zatrudnienia z obecnego 300 do co najmniej 400 osób. Prognozujemy, że dzięki drugiej lokalizacji nasze moce produkcyjne zwiększą się ze 150 do ponad 350 mln m2 opakowań rocznie. Staniemy się poważniejszym i bezpieczniejszym partnerem dla naszych krajowych i międzynarodowych odbiorców.

 

 

Laureat w latach:

2002
2016
2017
2018
2019

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box