Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe sp. z o.o.

Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe sp. z o.o.

Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 47/12
00-697Warszawa

 022 628 62 32
 022 628 30 86
 www.eku.pl

Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. – broker ubezpieczeniowy i profesjonalny doradca w zakresie zarządzania ryzykiem. Oferuje usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego w zakresie ubezpieczeń wszelkiego typu. Pośredniczy pomiędzy Klientem a Towarzystwem Ubezpieczeń, służy pomocą przy ocenie ryzyka i analizuje zagrożenia w celu przedstawienia Klientowi najlepszego wariantu ubezpieczenia. Dysponuje zespołem doświadczonych pracowników posiadających niezbędną wiedzę i kwalifikacje do opracowywania programów ubezpieczeniowych Działu I i II, dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki Klienta.

Sukcesy: Dużą szkodą zlikwidowaną przy naszym zaangażowaniu jest doprowadzenie do wypłaty ponad 5 000 000 zł z tytułu szkody powodziowej z sierpnia 2010r,  a ponadto certyfikaty Solidna Firma 2008/2009/2010/2011,  Lider Rynku 2008/2009/2010,Primus Inter Pares 2009, ISO 27001 System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, ISO 9001 System Zarządzania Jakością.

Korzyści dla naszej firmy  wynikające z udziału w Programie:

  • otrzymanie kolejnego prestiżowego certyfikatu Solidna Firma, poświadczającego rzetelność i wiarygodność naszej firmy.
  •  pakiet reklamowy, a w tym promocja naszej firmy środkach masowego przekazu
  • pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku naszej firmy oraz nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych.

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box