REZOS

F.P.H.U. REZOS mgr Zbigniew Krzysztofiak

ul. Ogrodowa 9B
34-730 Mszana Dolna

Firma REZOS zajmuje się hurtową sprzedażą paliw płynnych polskich producentów – głównie Orlen, Lotos na terenie kraju. Siedziba firmy mieści się w Mszanie Dolnej.  działalność prowadzona jest w oparciu o koncesje wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki.

Funkcjonowanie na niezwykle wymagajacym rynku paliwowym wymaga bardzo wysokiego poziomu współpracy z kontrahentami oraz dużej aktywności. Staramy sie sprostać stawianym wymaganiom. Sposób dzałania jest zawsze ukierunkowany na potrzeby naszych klientów. Dewizą działalności jest rzetelność, uczciwość, elastyczność działania połączona z terminowością, niezawodnoscią i bezpieczeństwem współpracy. Nasze doświadczenie oraz nowoczesna flota samochodowa gwaratnują profesjonalną obsługę oraz niezawodność dostaw.

Wiarygodność Firmy REZOS została wielokrotnie potwierdzona przyznanymi certyfikatami, miedzy innymi: Członek  Kapituły Rzetelnych Firm 2010, 2011, Dynamiczna Firma 2011, Złoty Certyfikat Rzetelności 2010, 2011, 2012, Gazela Biznesu 2012. Chcemy wciąż potwierdzać wizerunek solidnej i godnej zaufania firmy dlatego wciąż podejmujemy nowe dostosowane do rynku działania połączone z ewolucją rozwiazań zapewniających najwyższy poziom współpracy z naszymi kontrahentami.

 

 

Laureat w latach:

2015
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box