Fabryka Cukierków

Fabryka Cukierków “Pszczółka” Sp. z o.o.; Lublin

ul. Krochmalna 13 i
20-401 Lublin

 81 46 32 349
 www.fcpszczolka.pl

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. z Lublina od blisko 60 lat jest producentem karmelków twardych i nadziewanych, słodyczy znanych i cenionych od lat przez konsumentów w kraju i poza jego granicami. Asortyment lubelskiej fabryki dostępny jest, poza rynkiem polskim, m.in.: w Rosji, USA, Czechach oraz na Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji, Cyprze i Azerbejdżanie.

“Pszczółka” to producent cenionych przez klientów karmelków, jak “Kukułka”, “Mussy”, “Jogusie” czy “Miętowe Lubelskie”. Nowością, które zdobyły już rynek są cukierki oblewane czekoladą, z których najbardziej znane to “Czekoladowy Debiut” i “Mieszanka Imieninowa”.

Potwierdzeniem jakości produktów są liczne nagrody, m.in. w ubiegłym roku Fabryka Cukierków „Pszczółka” została nagrodzona prestiżowym Godłem Polish Product. Kapituła konkursu doceniła rzetelność, fachowość oraz wysoką jakość wytwarzanych produktów lubelskiej firmy. Ponadto, produkty „Pszczółki” były wielokrotnie nagradzane w ogólnopolskich i regionalnych konkursach. Do najważniejszych wyróżnień przyznanych Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. należą: certyfikat „DOBRE, BO POLSKIE”, godło promocyjne „AGRO POLSKA”, certyfikat „NAJLEPSZE W POLSCE”.

Prezesem zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. jest Piotr Wysocki.

Laureat w latach:

2011

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box