Fabryka Cukierków

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.; Lublin

ul. Krochmalna 13 i
20-401 Lublin

 81 46 32 349
 www.fcpszczolka.pl

Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. z Lublina od blisko 60 lat jest producentem karmelków twardych i nadziewanych, słodyczy znanych i cenionych od lat przez konsumentów w kraju i poza jego granicami. Asortyment lubelskiej fabryki dostępny jest, poza rynkiem polskim, m.in.: w Rosji, USA, Czechach oraz na Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji, Cyprze i Azerbejdżanie.

“Pszczółka” to producent cenionych przez klientów karmelków, jak “Kukułka”, “Mussy”, “Jogusie” czy “Miętowe Lubelskie”. Nowością, które zdobyły już rynek są cukierki oblewane czekoladą, z których najbardziej znane to “Czekoladowy Debiut” i “Mieszanka Imieninowa”.

Potwierdzeniem jakości produktów są liczne nagrody, m.in. w ubiegłym roku Fabryka Cukierków „Pszczółka” została nagrodzona prestiżowym Godłem Polish Product. Kapituła konkursu doceniła rzetelność, fachowość oraz wysoką jakość wytwarzanych produktów lubelskiej firmy. Ponadto, produkty „Pszczółki” były wielokrotnie nagradzane w ogólnopolskich i regionalnych konkursach. Do najważniejszych wyróżnień przyznanych Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. należą: certyfikat „DOBRE, BO POLSKIE”, godło promocyjne „AGRO POLSKA”, certyfikat „NAJLEPSZE W POLSCE”.

Prezesem zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. jest Piotr Wysocki.

Laureat w latach:

2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box