FAMA Sp. z o.o.

FAMA Sp. z o.o.

ul. Kopernika 1
83-140Gniew

 58 530 76 00 do 05
 58 530 76 06
 www.fama-gniew.pl
Strategia naszej firmy oparta jest na umiejętnościach i posiadanych zasobach, którymi firma wyróżnia się wśród konkurencyjnej branży. Zaliczamy do nich;

– własne biuro Badawczo-Rozwojowe, współpracujące z ośrodkami naukowymi;

– zespół ludzi wyspecjalizowanych i bogatą wiedzę zawodową;

– wieloletnie doświadczenie w branży;

– stosowanie nowoczesnych technologii, które zapewniają wysoką jakość naszym wyrobom;

– zróżnicowany i wysoko-wyspecjalizowany park maszynowy;

– ciągła praca w dostosowaniu do zmieniających się tendencji rynkowych i indywidualnych wymagań klienta;

– wyznaczanie przez Zarząd i ścisłe kierownictwo nowych celów i zadań wynikających z uwarunkowań gospodarczych;

– a także dostosowanie zintegrowanych systemów jakości.

Udział w programie Solidna Firma buduje markę i solidny wizerunek firmy, który daje okazję do promowania i reklamy firmy na forum publicznym, a jednocześnie pozwala uzyskać obiektywną ocenę naszej firmy na tle innych konkurencji.

Laureat w latach:

2011
2012
2013
2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box