firma księgarska

Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Poznańska 91
05-850 Ożarów Mazowiecki

  22 721 30 00/1
  22 721 30 01
  www.olesiejuk.pl

Największy dystrybutor książek w Polsce.

Stosuje nowoczesne technologie informatyczne i logistyczne.

W ofercie ponad 172 000 tytułów wydawnictw drukowanych i audiobooków wszystkich znaczących wydawnictw krajowych i wielu zagranicznych. Współpracuje z największymi sieciami sprzedaży (m. in. EMPiK, Auchan, Biedronka, Real, Carrefour, Media Markt, Saturn, HDS, Ruch, Makro Cash and Carry), z hurtowniami, księgarniami, bibliotekami, sklepami internetowymi (m. in. merlin.pl, empik.com, amazonka.pl, fabryka.pl).

Wyłączny dystrybutor m. in. takich wydawnictw jak:

Albatros, A.M.F. Plus Group, Bukowy Las, Czerwone i Czarne, Drzewo Babel, Dwójka bez sternika, Fabryka Słów, Filo, Insignis, Latarnik, Jung-off-ska, Mag, Mind, Naumann & Göbel.

Laureat w latach:

2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box