fm dental produkty dla stomatologii

FM Produkty dla Stomatologii W. Feć, B. Feć sp.j.

ul. J. Conrada 51
31-357 Kraków

  12 423 49 14 
  12 423 49 13 
 www.fmdental.pl

 

FM Produkty Dla Stomatologii (FM Dental) od momentu swego powstania (1995r.) wspiera i ułatwia pracę lekarzy dentystów  w  całej Polsce. Dzięki temu, wielu pacjentów opuszcza gabinet lekarza z autentycznym uśmiechem i ulgą na twarzy.

FM Dental to firma dystrybucyjna o sprecyzowanym, specjalistycznym portfolio produktów przeznaczonych głównie dla lekarzy stomatologów – chirurgów i implantologów, ale również dla lekarzy innych specjalności stomatologicznych. Dzięki bliskiej współpracy z najlepszymi światowymi producentami FM Dental oferuje swoim klientom, wyjątkowe produkty i technologie, umożliwiające wykonywanie nowatorskich, specjalistycznych zabiegów w sposób efektywny i bezpieczny.

Wprowadzając kolejne produkty do oferty nieodmiennie trzymamy się zasady, iż mają to być unikalne i najlepsze światowe rozwiązania w swojej klasie i grupie produktowej.

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentamii specjalistami w danych dziedzinach.

Jesteśmy również organizatorami kursów i szkoleń praktycznych i teoretycznych poświęconych obszarom wiedzy, które związane są z oferowanymi przez nas technologiami i produktami. Współpracujemy z Camlog Foundation (Szwajcaria), Piezosurgery Academy (Włochy), Osteology Foundation (Szwajcaria), a także z wybitnymi naukowcami z zakresu znieczuleń z New York Univeristy (USA).

Jesteśmy dumni, iż poprzez nasze produkty i usługi nasi Klienci mogą budować swoją przewagę na wymagającym, ale pasjonującym rynku usług stomatologicznych.

FM Dental to solidny i godny zaufania partner biznesowy. Przykładamy ogromną wagę do poziomu świadczonych usług i indywidualnym podejściu do klienta.

Jako firma, która buduje swoją przewagę jakością oferowanych produktów i szkoleń, chcemy po raz kolejny udowodnić, że należymy do grona najlepszych z najlepszych. 

Laureat w latach:

2011
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box