fm dental produkty dla stomatologii

FM Produkty dla Stomatologii W. Feć, B. Feć sp.j.

ul. J. Conrada 51
31-357 Kraków

  12 423 49 14 
  12 423 49 13 
 www.fmdental.pl

 

FM Produkty Dla Stomatologii (FM Dental) od momentu swego powstania (1995r.) wspiera i ułatwia pracę lekarzy dentystów  w  całej Polsce. Dzięki temu, wielu pacjentów opuszcza gabinet lekarza z autentycznym uśmiechem i ulgą na twarzy.

FM Dental to firma dystrybucyjna o sprecyzowanym, specjalistycznym portfolio produktów przeznaczonych głównie dla lekarzy stomatologów – chirurgów i implantologów, ale również dla lekarzy innych specjalności stomatologicznych. Dzięki bliskiej współpracy z najlepszymi światowymi producentami FM Dental oferuje swoim klientom, wyjątkowe produkty i technologie, umożliwiające wykonywanie nowatorskich, specjalistycznych zabiegów w sposób efektywny i bezpieczny.

Wprowadzając kolejne produkty do oferty nieodmiennie trzymamy się zasady, iż mają to być unikalne i najlepsze światowe rozwiązania w swojej klasie i grupie produktowej.

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentamii specjalistami w danych dziedzinach.

Jesteśmy również organizatorami kursów i szkoleń praktycznych i teoretycznych poświęconych obszarom wiedzy, które związane są z oferowanymi przez nas technologiami i produktami. Współpracujemy z Camlog Foundation (Szwajcaria), Piezosurgery Academy (Włochy), Osteology Foundation (Szwajcaria), a także z wybitnymi naukowcami z zakresu znieczuleń z New York Univeristy (USA).

Jesteśmy dumni, iż poprzez nasze produkty i usługi nasi Klienci mogą budować swoją przewagę na wymagającym, ale pasjonującym rynku usług stomatologicznych.

FM Dental to solidny i godny zaufania partner biznesowy. Przykładamy ogromną wagę do poziomu świadczonych usług i indywidualnym podejściu do klienta.

Jako firma, która buduje swoją przewagę jakością oferowanych produktów i szkoleń, chcemy po raz kolejny udowodnić, że należymy do grona najlepszych z najlepszych. 

Laureat w latach:

2011
2017

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box