Grupa Firm Instalacyjnych

Grupa Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.

ul. Górzyskowo 12
85-157 Bydgoszcz

 52 376 83 80

 www.gfi.info.pl

Grupa Firm Instalacyjnych (GFI) jest spółką, która powstała w 2005 roku, jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku instalacyjnego. Naszym celem było stworzenie znacznego potencjału wykonawczego, który jest w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom technicznym w zakresie usług instalacyjnych. Zrzeszamy firmy i zakłady instalacyjne z wieloletnim doświadczeniem.

GFI działa w wielu specjalnościach branży grzewczej i sanitarnej. Począwszy od wewnętrznych instalacji c.o., wod-kan, gaz, kotłowni, węzłów cieplnych, poprzez wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji, skończywszy na zewnętrznych sieciach sanitarnych i ciepłowniczych. Firma uczestniczy w zadaniach specjalistycznych, np. w wykonaniu ogrzewanych muraw boisk piłkarskich. Możemy pochwalić się realizacją instalacji w obiektach wielkopowierzchniowych, w szpitalach, centrach dystrybucyjnych, budynkach użyteczności publicznej oraz w zakładach wysoce zaawansowanych technologicznie.

Firma w 2008 roku stworzyła bazę sprzętową składającą się miedzy innymi z elektronarzędzi, wiertnic i lekkiego sprzętu budowlanego oraz koparko-ładowarki. Baza ta przede wszystkim ma służyć Instalatorom współpracującym z naszą firmą w celu poprawienia kultury wykonania robót.

Ponadto ważnym atutem firmy jest fakt, iż przy wykonawstwie stosujemy materiał sprawdzonych marek i producentów. Oprócz tego grupy instalatorów regularnie odbywają szkolenia z nowych systemów instalacyjnych oraz systemów używanych w codziennym wykonawstwie celem ugruntowania nabytej już wiedzy.

W trosce o zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług wdrożyliśmy w kwietniu 2015 system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015.

 

 

Laureat w latach:

2009
2010
2011
2016
2017
2019
2020
2023

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box