Grupa Firm Instalacyjnych

Grupa Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.

ul. Górzyskowo 12
85-157 Bydgoszcz

 52 376 83 80

 www.gfi.info.pl

Grupa Firm Instalacyjnych (GFI) jest spółką, która powstała w 2005 roku, jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku instalacyjnego. Naszym celem było stworzenie znacznego potencjału wykonawczego, który jest w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom technicznym w zakresie usług instalacyjnych. Zrzeszamy firmy i zakłady instalacyjne z wieloletnim doświadczeniem.

GFI działa w wielu specjalnościach branży grzewczej i sanitarnej. Począwszy od wewnętrznych instalacji c.o., wod-kan, gaz, kotłowni, węzłów cieplnych, poprzez wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji, skończywszy na zewnętrznych sieciach sanitarnych i ciepłowniczych. Firma uczestniczy w zadaniach specjalistycznych, np. w wykonaniu ogrzewanych muraw boisk piłkarskich. Możemy pochwalić się realizacją instalacji w obiektach wielkopowierzchniowych, w szpitalach, centrach dystrybucyjnych, budynkach użyteczności publicznej oraz w zakładach wysoce zaawansowanych technologicznie.

Firma w 2008 roku stworzyła bazę sprzętową składającą się miedzy innymi z elektronarzędzi, wiertnic i lekkiego sprzętu budowlanego oraz koparko-ładowarki. Baza ta przede wszystkim ma służyć Instalatorom współpracującym z naszą firmą w celu poprawienia kultury wykonania robót.

Ponadto ważnym atutem firmy jest fakt, iż przy wykonawstwie stosujemy materiał sprawdzonych marek i producentów. Oprócz tego grupy instalatorów regularnie odbywają szkolenia z nowych systemów instalacyjnych oraz systemów używanych w codziennym wykonawstwie celem ugruntowania nabytej już wiedzy.

W trosce o zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług wdrożyliśmy w kwietniu 2015 system zarządzania jakością ISO 9001:2009.

certyfikat GFI

 

 

Laureat w latach:

2009
2010
2011
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box