PONAR LUBAŃ Sp. z o.o.; Lubań

ul. Gazowa 4
59-800 Lubań

 75 721 53 82-83
 75 721 53 84
 www.ponar-luban.pl

Firma PONAR LUBAŃ Sp. z o.o. powstała w 2005 roku. Branżą, w której Spółka się specjalizuje jest hydraulika siłowa. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe, naszą działalnością jest również naprawa siłowników lub ich regeneracja.

Wszystkie wyprodukowane przez nas cylindry hyrauliczne przechodzą szczegółową kontrolę jakości oraz próby ciśnieniowe na szczelność. PONAR LUBAŃ posiada bardzo bogate doświadczenie w branży hydraulicznej głównie dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w produkcji cylindrów hydraulicznych.

Nasze wyroby sprzedajemy zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Produkowane przez nas cylindry mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w maszynach rolniczych, budowlanych, górniczych, obrabiarkach oraz w maszynach przemysłu drzewnego i w innych specjalistycznych urządzeniach.

Klienci mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry technicznej składającej się z specjalistów ds. handlu oraz doświadczonych inżynierów korzystających z najnowszych systemów wspomagających proces powstawania gotowego wyrobu między innymi parametryczny system Solid Edge 2020.

Do produkcji cylindrów hydraulicznych używamy wysokiej jakości materiałów. Tłoczyska wykonujemy ze stali CK45, 20MnV6 standardowo pokryte powłoką chromu technicznego twardego. Na życzenie klienta stosujemy pręty z powłoką podwójnego chromu, chrom-nikiel, powłoka ARCOR (azotowanie w kąpielach solnych). W naszych wyrobach stosujemy uszczelnienia: Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o., Hallite, Guarnitec, Simrit.

Wszystkie wyprodukowane przez nas cylindry przechodzą szczegółową kontrolę jakości oraz próby ciśnieniowe na szczelność.

Atutem naszej firmy jest wysoka jakość wykonania, krótkie terminy realizacji, dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta oraz niska cena produktów

Aktualnie nasza firma posiada certyfikat ISO 9001:2015 przyznany przez TUV Nord w dniu 11.05.2018r. W kwietniu 2020 roku Ponar Lubań Sp.zo.o. przeszedł z wynikiem pozytywnym recertyfikację Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z normą ISO 9001:2015.

Laureat w latach:

2012
2021

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box