Human Partner Sp. z o.o.

Human Partner Sp. z o.o.

ul. Moniuszki 1-3
58-300Wałbrzych

74 665 65 77
 74 666 36 46
www.humanpartner.pl
Firma zajmuje się szkoleniami dla firm z sektora MŚP, administracji publicznej oraz instytucji publicznych. Szkolenia prowadzi aktywizującymi metodami treningowymi, wykorzystuje różne metody wspierające proces uczenia się i rozwoju oraz sprawdzone i narzędzia diagnostyczne, wspomagające realizację projektów. Wspiera organizacje w pozyskiwaniu środków unijnych na szkolenia.Oferuje wsparcie w zakresie wdrażania projektu w ramach POKL. Przedstawiciel firmy jest krajowym ekspertem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w dziedzinie adaptacyjności. W branży szkoleniowo-doradczej firmę Human Partner wyróżnia m.in.:• Doświadczenie związane ze współpracą z międzynarodowymi koncernami,• Wiedza ekspercka w zakresie Europejskiego Funduszu Społecznego,• Kompleksowość działań powiązana z indywidualnym podejściem do Klienta.

Laureat w latach:

2010
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box