HYDRO-TOR Zakład Hydrauliki Siłowej Sp. z o.o.

ul. Chrobrego 12A

87-100 Toruń

 58 685 90 77

 www.hydro-tor.pl

 

Zakład Hydrauliki Siłowej Hydro-Tor może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, wdrażaniu i produkcji maszyn z napędami hydrostatycznymi. Firma zajmuje się produkcją siłowników hydraulicznych, a także agregatów spalinowych i agregatów elektrycznych. W swojej ofercie posiada również urządzenia specjalistyczne dla budownictwa, takie jak mieszalniki bentonitu, pompy iniekcyjne, narzędzia wiertnicze czy osprzęt kafarowy do koparek. Specjalnością zakładu są napędy hydrauliczne – w sprzedaży znajdują się m.in.: elementy hydrauliki siłowej – firma zajmuje się ich projektowaniem, produkcją elementów  oraz profesjonalnym doradztwem. Zakład Hydrauliki Siłowej Hydro-Tor jest regionalnym dystrybutorem firmy Parker Haniffin co uprawnia do sprzedaży najwyższej jakości elementów hydrauliki siłowej w sklepach Parker-Store w Toruniu i Gdyni.

Firma zajmuje się także naprawą siłowników hydraulicznych i ich modernizacją oraz naprawą maszyn budowlanych. Dzięki bogatemu doświadczeniu inżynieryjno-technicznemu pracownicy mogą sprawnie rozwiązywać Państwa problemy oraz zapewnić najwyższy poziom usług i profesjonalne doradztwo techniczne.

 
o_firmie1
 
o_firmie5
 
 

Laureat w latach:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box