ILS Agencja Tłumaczeń

ILS Agencja Tłumaczeń

ul. Piotrkowska 24
90-269Łódź

 42 63 10 362
 42 63 10 363
 www.tlumaczymy.org

Firmę ILS powołano do życia w 2004 r. zakładając od początku dostarczanie klientom najwyższej jakości usług tłumaczeniowych. Od 2007 r. firma ILS buduje w Polsce największą sieć biur tłumaczeń, obecnie posiada 30 oddziałów i planuje podwoić tę liczbę do końca roku. Celem takiej strategii jest dostarczanie doskonałej jakości tłumaczeń. ILS oznacza: I – INDYWIDUALIZM Zindywidualizowane podejście do klienta i zlecenia, fachowe doradztwo i partnerstwo w działaniu L – LOJALNOŚĆ Wierność ideałom, uczciwość i etyka w codziennej pracy S – SOLIDNOŚĆ Najwyższa jakość wykonywanych zadań Nr infolinii 801 022 242

Laureat w latach:

2005
2008
2010

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box