INCHEM POLONIA sp. z o.o.

INCHEM POLONIA sp. z o.o.

ul. Tuszyńska 54
95-020Wiśniowa Góra

 42 213 23 00
 42 209 49 81
 www.inchem.pl
Jako Inchem Polonia Sp. z o. o. zainaugurowaliśmy oficjalnie swą działalność 05.01.2010 r., ale w branży chemii budowlanej istniejemy już od ponad 20 lat. Naszą spuścizną są doświadczenia Przedsiębiorstwa Inchem W. Graczyk i Wspólnicy Sp. jawna, jakie mamy zaszczyt kontynuować i rozwijać. Dzięki temu utrzymujemy wiodącą rolę na rynku polskim. Stale poszerzamy gamę naszych produktów, tak by w pełni odpowiadała potrzebom naszych Klientów. Wprowadziliśmy na rynek produkty komplementarne do oferowanych wcześniej przez nas pigmentów.

Ponadto nasze atuty to:

Wysoka jakość oferowanych produktów, gwarantowana starannym doborem surowców oraz kontrolą każdej partii wyrobów (zgodnie z wdrożonym zakładowym systemem kontroli produkcji)
Wykorzystywanie w procesie produkcji najnowocześniejszych maszyn i urządzeń
Nieustanne prowadzenie prac badawczo-rozwojowych we własnym laboratorium
Szybki termin realizacji każdego zamówienia
Korzystna oferta cenowa
Kompetentne podejście sprzedażowe naszych handlowców
Szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i partnerów biznesowych
Otwartość na produkcję chemii budowlanej pod marką klienta
Wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 : 2008
W swych działaniach nie ograniczamy się tylko do rynku lokalnego, jesteśmy obecni poza granicami kraju, głównie we Wschodniej Europie. W gestii naszych zainteresowań pozostaje także Bliski Wschód oraz Afryka Północna. Pozyskujemy fundusze w ramach dofinansowania z UE, które są nam niezwykle pomocne w realizacji strategii rozwoju naszej firmy. Wdrażamy projekt w ramach RPO Oś priorytetowa III: Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość. Działanie III.3 Rozwój B+R w przedsiębiorstwach oraz rozpoczynamy starania o otrzymanie dofinansowania w ramach Działania III.2 Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw.

Jesteśmy Przedsiębiorstwem, które prężnie się rozwija. Nasza ciężka praca jest doceniana i nagradzana – rokrocznie jesteśmy Laureatami nagrody Przedsiębiorstwo Fair Play (wcześniej jako Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk i Wspólnicy Sp. J., w 2010 r., już jako Inchem Polonia Sp. z o. o. otrzymaliśmy Srebrny Laur, a w 2011 r. – Złoty), w 2011 roku zostaliśmy również Laureatem konkursu Rzetelni w Biznesie otrzymując Certyfikat Europejski.Także jeden z naszych produktów – Fugaremix, otrzymał w VI edycji Lauru Konsumenta godło „Odkrycie Roku 2010”.Wyróżnienia te podkreślają naszą rzetelność i uczciwość w biznesie.

Rozwój Spółki to także szansa na nowe miejsca pracy. Naszym zdaniem inwestycje w rozwój pracowników poprzez szkolenia, studia, kursy to również inwestycja w Firmę. Dbamy także o interesy lokalnej społeczności. W głównej mierze wspieramy miejscowe szkoły, czy to finansowo, czy to oferując pomoc materialną w formie naszych produktów, przydatnych w czasie remontów. W najbliższym czasie planujemy także stworzyć własną fundację z programem stypendialnym dla uzdolnionych dzieci z ubogich rodzin.

Laureat w latach:

2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box