INCHEM POLONIA sp. z o.o.

INCHEM POLONIA sp. z o.o.

ul. Tuszyńska 54
95-020Wiśniowa Góra

 42 213 23 00
 42 209 49 81
 www.inchem.pl
Jako Inchem Polonia Sp. z o. o. zainaugurowaliśmy oficjalnie swą działalność 05.01.2010 r., ale w branży chemii budowlanej istniejemy już od ponad 20 lat. Naszą spuścizną są doświadczenia Przedsiębiorstwa Inchem W. Graczyk i Wspólnicy Sp. jawna, jakie mamy zaszczyt kontynuować i rozwijać. Dzięki temu utrzymujemy wiodącą rolę na rynku polskim. Stale poszerzamy gamę naszych produktów, tak by w pełni odpowiadała potrzebom naszych Klientów. Wprowadziliśmy na rynek produkty komplementarne do oferowanych wcześniej przez nas pigmentów.

Ponadto nasze atuty to:

Wysoka jakość oferowanych produktów, gwarantowana starannym doborem surowców oraz kontrolą każdej partii wyrobów (zgodnie z wdrożonym zakładowym systemem kontroli produkcji)
Wykorzystywanie w procesie produkcji najnowocześniejszych maszyn i urządzeń
Nieustanne prowadzenie prac badawczo-rozwojowych we własnym laboratorium
Szybki termin realizacji każdego zamówienia
Korzystna oferta cenowa
Kompetentne podejście sprzedażowe naszych handlowców
Szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i partnerów biznesowych
Otwartość na produkcję chemii budowlanej pod marką klienta
Wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 : 2008
W swych działaniach nie ograniczamy się tylko do rynku lokalnego, jesteśmy obecni poza granicami kraju, głównie we Wschodniej Europie. W gestii naszych zainteresowań pozostaje także Bliski Wschód oraz Afryka Północna. Pozyskujemy fundusze w ramach dofinansowania z UE, które są nam niezwykle pomocne w realizacji strategii rozwoju naszej firmy. Wdrażamy projekt w ramach RPO Oś priorytetowa III: Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość. Działanie III.3 Rozwój B+R w przedsiębiorstwach oraz rozpoczynamy starania o otrzymanie dofinansowania w ramach Działania III.2 Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw.

Jesteśmy Przedsiębiorstwem, które prężnie się rozwija. Nasza ciężka praca jest doceniana i nagradzana – rokrocznie jesteśmy Laureatami nagrody Przedsiębiorstwo Fair Play (wcześniej jako Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk i Wspólnicy Sp. J., w 2010 r., już jako Inchem Polonia Sp. z o. o. otrzymaliśmy Srebrny Laur, a w 2011 r. – Złoty), w 2011 roku zostaliśmy również Laureatem konkursu Rzetelni w Biznesie otrzymując Certyfikat Europejski.Także jeden z naszych produktów – Fugaremix, otrzymał w VI edycji Lauru Konsumenta godło „Odkrycie Roku 2010”.Wyróżnienia te podkreślają naszą rzetelność i uczciwość w biznesie.

Rozwój Spółki to także szansa na nowe miejsca pracy. Naszym zdaniem inwestycje w rozwój pracowników poprzez szkolenia, studia, kursy to również inwestycja w Firmę. Dbamy także o interesy lokalnej społeczności. W głównej mierze wspieramy miejscowe szkoły, czy to finansowo, czy to oferując pomoc materialną w formie naszych produktów, przydatnych w czasie remontów. W najbliższym czasie planujemy także stworzyć własną fundację z programem stypendialnym dla uzdolnionych dzieci z ubogich rodzin.

Laureat w latach:

2011

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box