itWORKS S.A.

itWORKS S.A.

ul. Prof.Michała Życzkowskiego 19
31-864Kraków

 12 39 51 300
 12 395 13 01
 www.itworks.pl
itWORKS jest firmą informatyczną, która od 14 lat wspiera Klientów w obszarze IT i biznesu.

Firmom, które planują lub chcą oddać zarządzanie działem IT na zewnątrz, proponujemy przejęcie w całości lub selektywnie świadczenia usług IT.

Przeprowadzamy profesjonalne i specjalizowane audyty obszaru IT, pomagając Klientom w diagnozowaniu występujących problemów i zagrożeń.

Dla Klientów zainteresowanych osiągnięciem pełnej kontroli nad przebiegiem procesów biznesowych, lub budową archiwów cyfrowych, oferujemy możliwość wykonania analizy aktualnego stanu tych obszarów a następnie wdrażamy system informatyczny, porządkujący i wspierający przebieg procesów biznesowych, jednocześnie tworząc archiwum cyfrowe dokumentów.

Dostarczamy nowoczesne narzędzie informatyczne klasy ITSM – Atmosfera: jest to jedyny polski system certyfikowany na zgodność z wytycznymi ITIL (PinkVERIFY™ & ITIL® Software Scheme (ISS) Assessment).

Pełnozakresowe lub selektywne usługi IT:

OUTOSURCING IT

Przejmujemy odpowiedzialność za całe obszary IT w firmie, co umożliwia naszym Klientom koncentrację na rozwoju ich podstawowej działalności i optymalizację kosztów IT.

AUDYTY IT

Diagnozujemy obszary podwyższonego ryzyka w działaniu IT Klientów oraz rekomendujemy zmiany pozwalające na budowę strategii działania.

DATA CENTER

Udostępniamy własne, profesjonalne centrum przetwarzania danych – np. na potrzeby przechowania infrastruktury i systemów – dotrzymujące najwyższych standardów bezpieczeństwa.

HELP DESK

Pomagamy w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z IT, sprzętem i oprogramowaniem: zdalnie lub na miejscu u Klienta, w trybie 24/7/365, w wielu językach.

Podstawą naszego działania jest dokładne zrozumienie potrzeb Klientów, elastyczność i długofalowość współpracy. Dzięki otwartemu podejściu i profesjonalizmowi zdobyliśmy zaufanie wielu liczących się firm, wśród których znajdują się m.in.: Zelmer, GDF Suez Energia Polska, CEZ Polska, Danone, Wyborowa, Nowa Itaka, Play, Netia, Agora, Deutsche Bank, Getin Noble Bank, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa i Muzeum Pałac w Wilanowie.

itWORKS jest laureatem wielu prestiżowych nagród. W 2011 roku zakwalifikował się do grona Diamentów Forbesa, w 2009, 2012 i 2014 roku został uhonorowany tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom.

W 2012 i 2013 roku itWORKS został wyróżniony nagrodą Najwyższa Jakość – „Quality International” w kategorii Outsourcing IT. W 2013 i 2014 otrzymał także prestiżową nagrodę Best Partner od firmy Saperion AG.

itWORKS działa na rynku usług od 2001 roku. Na stałe współpracuje z ponad 250 Klientami i wspiera w codziennej pracy ponad 40 000 użytkowników w 31 krajach. Właścicielem firmy jest fundusz Enterprise Investors.

Laureat w latach:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box