itWORKS S.A.

itWORKS S.A.

ul. Prof.Michała Życzkowskiego 19
31-864Kraków

 12 39 51 300
 12 395 13 01
 www.itworks.pl
itWORKS jest firmą informatyczną, która od 14 lat wspiera Klientów w obszarze IT i biznesu.

Firmom, które planują lub chcą oddać zarządzanie działem IT na zewnątrz, proponujemy przejęcie w całości lub selektywnie świadczenia usług IT.

Przeprowadzamy profesjonalne i specjalizowane audyty obszaru IT, pomagając Klientom w diagnozowaniu występujących problemów i zagrożeń.

Dla Klientów zainteresowanych osiągnięciem pełnej kontroli nad przebiegiem procesów biznesowych, lub budową archiwów cyfrowych, oferujemy możliwość wykonania analizy aktualnego stanu tych obszarów a następnie wdrażamy system informatyczny, porządkujący i wspierający przebieg procesów biznesowych, jednocześnie tworząc archiwum cyfrowe dokumentów.

Dostarczamy nowoczesne narzędzie informatyczne klasy ITSM – Atmosfera: jest to jedyny polski system certyfikowany na zgodność z wytycznymi ITIL (PinkVERIFY™ & ITIL® Software Scheme (ISS) Assessment).

Pełnozakresowe lub selektywne usługi IT:

OUTOSURCING IT

Przejmujemy odpowiedzialność za całe obszary IT w firmie, co umożliwia naszym Klientom koncentrację na rozwoju ich podstawowej działalności i optymalizację kosztów IT.

AUDYTY IT

Diagnozujemy obszary podwyższonego ryzyka w działaniu IT Klientów oraz rekomendujemy zmiany pozwalające na budowę strategii działania.

DATA CENTER

Udostępniamy własne, profesjonalne centrum przetwarzania danych – np. na potrzeby przechowania infrastruktury i systemów – dotrzymujące najwyższych standardów bezpieczeństwa.

HELP DESK

Pomagamy w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z IT, sprzętem i oprogramowaniem: zdalnie lub na miejscu u Klienta, w trybie 24/7/365, w wielu językach.

Podstawą naszego działania jest dokładne zrozumienie potrzeb Klientów, elastyczność i długofalowość współpracy. Dzięki otwartemu podejściu i profesjonalizmowi zdobyliśmy zaufanie wielu liczących się firm, wśród których znajdują się m.in.: Zelmer, GDF Suez Energia Polska, CEZ Polska, Danone, Wyborowa, Nowa Itaka, Play, Netia, Agora, Deutsche Bank, Getin Noble Bank, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa i Muzeum Pałac w Wilanowie.

itWORKS jest laureatem wielu prestiżowych nagród. W 2011 roku zakwalifikował się do grona Diamentów Forbesa, w 2009, 2012 i 2014 roku został uhonorowany tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom.

W 2012 i 2013 roku itWORKS został wyróżniony nagrodą Najwyższa Jakość – „Quality International” w kategorii Outsourcing IT. W 2013 i 2014 otrzymał także prestiżową nagrodę Best Partner od firmy Saperion AG.

itWORKS działa na rynku usług od 2001 roku. Na stałe współpracuje z ponad 250 Klientami i wspiera w codziennej pracy ponad 40 000 użytkowników w 31 krajach. Właścicielem firmy jest fundusz Enterprise Investors.

Laureat w latach:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box