Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji

Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.

ul. Podhalańska 7
44-335 Jastrzębie-Zdrój

 32 478 77 77
 32 478 77 79
 www.jzwik.com.pl

Na rynku lokalnym działamy od 1994 roku. Jesteśmy spółką akcyjną, zatrudniającą obecnie około 180 osób. Podstawową działalnością Spółki jest zapewnienie nieprzerwanego zaopatrzenia w wodę oraz odbiór i oczyszczanie ścieków.

W chwili obecnej w zakresie zaopatrzenia w wodę Spółka obsługuje gminy Jastrzębie-Zdrój i Zebrzydowice, natomiast w zakresie odbioru i oczyszczania ścieków, obok gminy Jastrzębie-Zdrój, obejmuje swoją działalnością także gminy Godów i Mszana.

Spółka prowadzi działalność z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska przed zanieczyszczeniem wód powierzchniowych i podziemnych.

Jesteśmy największym importerem wody pitnej w kraju. Obecnie nasi Klienci otrzymują od nas wodę ze źródeł znajdujących się za naszą południową granicą. Woda ta jest doskonałej jakości, co doceniają nasi Klienci.

Nasza Firma otrzymała jedno z najwyższych dofinansowań Projektu z Unii Europejskiej, sięgające 84% wszystkich wydatków na Projekt. Pozwoliło to nam na uzyskanie takiej klasy czystości ścieków, że do rzek jastrzębskich wróciły raki.

Nie emitujemy żadnych odpadów związanych z oczyszczaniem ścieków. Ze ścieków oczyszczonych produkujemy wodę technologiczną. Ciepło odzyskane ze ścieków oczyszczonych jest wykorzystywane do ogrzewania wody w basenie miejskim. Produkujemy z osadów pościekowych ziemię znormalizowaną wykorzystywaną do rekultywacji hałd górniczych oraz biogaz, z którego uzyskujemy zieloną energię i ciepło.

Powstałe u nas nowoczesne Centrum Edukacji Ekologicznej oraz tzw. ścieżka ekologiczna dla dzieci i młodzieży są jednym z pierwszych w Polsce.

Będąc laureatem poprzednich edycji Programu „Solidna Firma” zdecydowaliśmy się na udział po raz kolejny z uwagi na Jego rangę, a także możliwość przybliżenia naszych idei innym Firmom i organizacjom. Pragniemy pokazać, że działania proekologiczne przynoszą wymierne korzyści zarówno samej firmie, jak i naszym Kontrahentom i Klientom.

Laureat w latach:

2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box