Jobman Group Sp. z. o.o.

Jobman Group Sp. z. o.o.; Kraków

ul. Bociana 22A
31-231 Kraków

 12 294 13 04
 www.biuropromo.pl

Jobman Group Sp. z o.o. (wcześniej Biuro Promo Sp. z o.o.) działa na rynku usług personalnych od 2004 roku. Dzięki doskonałej organizacji, elastytczności i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, staliśmy się wiodącym dostawcą komplekoswych usług z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Wachlarz oferowanych przez nas usług obejmuje:

  • usługi pracy tymczasowej pod marką JOBMAN.pl
  • usługi rekrutacyjne pod marką HR BRAND
  • outsourcing personelu pod marką PERSONEL PROMO

Wykorzystywane przez nas modele współpracy umożliwiają uzyskanie wysokiej efektywności usług, co bezpośrednio przekłada się na minimalizację kosztów ponoszonych przez naszych klientów. Natomiast z myślą o naszych zleceniobiorcach prowadzimy autorski program lojalnościowy “STREFA PRACOWNIKA”, w którym pracownicy uczestniczą w licytacjach atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Dbając o jaskość świadczonych usług w 2014 roku wdrożylismy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008; zatwierdzony przez Lloyd’s Register Quality Assurance. Zakres certyfikacji obejmuje: udosępnianie pracowników tymczasowych oraz świadczenie usług rekrutacyjnych i outsourcingu personalnego. Od 2008 roku jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia – najwiekszej w Polsce branzowej organizacji pracodawców zrzeszającej agencje specjalizujace się w dostarczaniu usług HR. Nasza firma cieszy się opinią wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego, a także atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą przyznane nam liczne nagrody i wyróznienia.

Laureat w latach:

2012
2013
2014
2015

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box