Jobman Group Sp. z. o.o.

Jobman Group Sp. z. o.o.; Kraków

ul. Bociana 22A
31-231 Kraków

 12 294 13 04
 www.biuropromo.pl

Jobman Group Sp. z o.o. (wcześniej Biuro Promo Sp. z o.o.) działa na rynku usług personalnych od 2004 roku. Dzięki doskonałej organizacji, elastytczności i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, staliśmy się wiodącym dostawcą komplekoswych usług z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Wachlarz oferowanych przez nas usług obejmuje:

  • usługi pracy tymczasowej pod marką JOBMAN.pl
  • usługi rekrutacyjne pod marką HR BRAND
  • outsourcing personelu pod marką PERSONEL PROMO

Wykorzystywane przez nas modele współpracy umożliwiają uzyskanie wysokiej efektywności usług, co bezpośrednio przekłada się na minimalizację kosztów ponoszonych przez naszych klientów. Natomiast z myślą o naszych zleceniobiorcach prowadzimy autorski program lojalnościowy „STREFA PRACOWNIKA”, w którym pracownicy uczestniczą w licytacjach atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Dbając o jaskość świadczonych usług w 2014 roku wdrożylismy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008; zatwierdzony przez Lloyd’s Register Quality Assurance. Zakres certyfikacji obejmuje: udosępnianie pracowników tymczasowych oraz świadczenie usług rekrutacyjnych i outsourcingu personalnego. Od 2008 roku jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia – najwiekszej w Polsce branzowej organizacji pracodawców zrzeszającej agencje specjalizujace się w dostarczaniu usług HR. Nasza firma cieszy się opinią wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego, a także atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą przyznane nam liczne nagrody i wyróznienia.

Laureat w latach:

2012
2013
2014
2015

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box