Justart

ul. Pomorska 388
92-735 Łódź

 42 679 54 11
 42 279 73 46
 www.justart.com.pl

Rolowane kraty zabezpieczające JUSTART już od 23 lat służą firmom i sklepom w całej Polsce. Zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci zaowocowało rozszerzeniem oferty o produkcję i montaż witryn, drzwi i balustrad całoszklanych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie zabudowy frontowej powierzchni handlowo-usługowych, biur i nieruchomości.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam umiejętnie łączyć estetykę wykonania i funkcjonalność użytkowania produkowanych przez nas rozwiązań. Pełny profesjonalizm na każdym etapie produkcji, montażu i serwisu oraz najwyższej jakości materiały sprawiają, że produkowane przez nas systemy zwijanych krat i witryn są niezawodne, solidne i zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Szeroka i elastyczna oferta oraz fachowe doradztwo gwarantują naszym Klientom oszczędność czasu, ponieważ wszystkie elementy ekspozycji mogą zamówić w jednym miejscu.

Dzięki profesjonalizmowi ponad czterdziestoosobowej załogi potrafimy sprostać nawet najbardziej nietypowym zleceniom. Elastycznie dostosowujemy projekty do warunków zabudowy i indywidualnych preferencji estetycznych każdego Klienta.

Posiadamy własną linię produkcyjną, co zapewnia nam możliwość oferowania Państwu konkurencyjnych cen, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Do produkcji krat wykorzystujemy wyroby renomowanych polskich dostawców.

Wszystkie dostarczane przez nas rozwiązania posiadają niezbędne certyfikaty techniczne. Kraty dedykowane do galerii handlowych, biur i innych budynków użyteczności publicznej prócz spełniania wszystkich koniecznych norm wytrzymałościowych i antywłamaniowych, umożliwiają oddymianie pomieszczeń bez konieczności ich otwierania czy demontażu.

Nadrzędnym celem firmy JUSTART jest zadowolenie Klientów.

 

 

Laureat w latach:

2004
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box