Justart

ul. Pomorska 388
92-735 Łódź

 42 679 54 11
 42 279 73 46
 www.justart.com.pl

Rolowane kraty zabezpieczające JUSTART już od 23 lat służą firmom i sklepom w całej Polsce. Zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci zaowocowało rozszerzeniem oferty o produkcję i montaż witryn, drzwi i balustrad całoszklanych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie zabudowy frontowej powierzchni handlowo-usługowych, biur i nieruchomości.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam umiejętnie łączyć estetykę wykonania i funkcjonalność użytkowania produkowanych przez nas rozwiązań. Pełny profesjonalizm na każdym etapie produkcji, montażu i serwisu oraz najwyższej jakości materiały sprawiają, że produkowane przez nas systemy zwijanych krat i witryn są niezawodne, solidne i zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Szeroka i elastyczna oferta oraz fachowe doradztwo gwarantują naszym Klientom oszczędność czasu, ponieważ wszystkie elementy ekspozycji mogą zamówić w jednym miejscu.

Dzięki profesjonalizmowi ponad czterdziestoosobowej załogi potrafimy sprostać nawet najbardziej nietypowym zleceniom. Elastycznie dostosowujemy projekty do warunków zabudowy i indywidualnych preferencji estetycznych każdego Klienta.

Posiadamy własną linię produkcyjną, co zapewnia nam możliwość oferowania Państwu konkurencyjnych cen, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Do produkcji krat wykorzystujemy wyroby renomowanych polskich dostawców.

Wszystkie dostarczane przez nas rozwiązania posiadają niezbędne certyfikaty techniczne. Kraty dedykowane do galerii handlowych, biur i innych budynków użyteczności publicznej prócz spełniania wszystkich koniecznych norm wytrzymałościowych i antywłamaniowych, umożliwiają oddymianie pomieszczeń bez konieczności ich otwierania czy demontażu.

Nadrzędnym celem firmy JUSTART jest zadowolenie Klientów.

 

 

Laureat w latach:

2004
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box