Ka-gra

KA-GRA Spółka Jawna

ul. Strzygłowska 40
04-872 Warszawa
www.ka-gra.com.pl

Firma Ka-Gra jest uznanym na polskim rynku dystrybutorem urządzeń i środków do produkcji niezbędnych w przemyśle spożywczym. Od momentu powstania w 1997 roku konsekwentnie budujemy swoją prestiżową pozycję proponując klientom kompleksowe usługi z wykorzystaniem najwyższej jakości oferowanych produktów.

Firma Ka-Gra jest przedstawicielem, na rynku polskim liderującej w swojej branży Grupy FRONTMATEC. Wspólnie opracowujemy innowacyjne rozwiązania z dziedzin:

  • Budowy wieprzowych, wołowych i jagnięcych linii rozbiorowych.
  • Higieny Pracy.
  • Kompleksowych rozwiązań logistycznych w zakładach produkcyjnych.
  • Automatyki produkcji.
  • Gospodarki odpadami poubojowymi.
  • Czyszczenia podrobów, żołądków i jelit.

Jako regionalny przedstawiciel firmy Zaltech oferujemy szeroki zakres mieszanek przyprawowych oraz najlepsze doradztwo technologiczne.

Wyroby ze stali kwasoodpornej uzupełniają ofertę o kolumny parzelnicze, praski, formy siatkowe, wózki wędzarnicze oraz wszelkiego rodzaju wyposażenie zakładów produkcyjnych oraz punktów gastronomicznych.

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta oraz jego zapytań.

Zaufało nam wiele wiodących zakładów przetwórstwa spożywczego w kraju i za granicą.

 

 

Laureat w latach:

2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box